Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Leon Madsen wygrywa 1 Finał Tauron SEC w Rybniku
 02.07.2022 21:17
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek

Po pierwszej rundzie na czele klasyfikacji generalnej znajduje się rodak dzisiejszego zwycięzcy, Mikkel Michelsen, który zgromadził najwięcej punktów w 1 finale Tauron SEC. Drugi jest obecnie Janusz Kołodziej, mający tyle samo punktów, zaś trzecie miejsce ze strata jednego punktu zajmuje Leon Madsen.

 

 

 

 

Wyniki:

1. Leon Madsen (Dania) (1, 0, 3, 3, 3) 10 - I miejsce w biegu finałowym

2. Janusz Kołodziej (Polska) (3, 2, 2, 2, 3) 12 - II miejsce w biegu finałowym

3. Patryk Dudek (Polska) (1, 2, 3, 2, 3) 11 - III miejsce w biegu finałowym

4. Mikkel Michelsen (Dania) (3, 3, 3, 3, 2) 14 - IV miejsce w biegu finałowym
5. Piotr Pawlicki (Polska) (3, 1, 3, 1, 2) 10
6. Bartosz Smektała (Polska) (1, 3, 1, 3, 3) 11

7. Oliver Berntzon (Szwecja) (2, 3, 2, 2, 1) 10
8. Dmitri Berge (Francja) (3, 2, 0, 3, 1) 9
9. Kacper Woryna (Polska) (2, 2, 2, 0, 2) 8
10. Kai Huckenbeck (Niemcy) (2, 0, 1, 2, 2) 7
11. Dominik Kubera (Polska) (1, 1, 2, 1, 1) 6
12. Rasmus Jensen (Dania) (0, 3, 1, 1, 0) 5
13. David Bellego (Francja) (2, 1, 0, d, d) 3
14. Adam Ellis (Wielka Brytania) (d, 0, 0, 1, 1) 2
15. Andrzej Lebiediew (Łotwa) (0, 1, 0, 0, 0) 1
16. Vaclav Milik (Czechy) 0, 0, 1, 0, 0) 1
17. Marko Levishyn (Ukraina) NS
18. Paweł Trześniewski (Polska) NS


Bieg po biegu
1. Piotr Pawlicki, Oliver Berntzon, Bartosz Smektała, Vaclav Milik 
2. Dmitri Berge, Kai Huckenbeck, Leon Madsen, Adam Ellis (d)
3. Mikkel Michelsen, David Bellego , Dominik Kubera, Andrzej Lebiediew 
4. Janusz Kołodziej, Kacper Woryna, Patryk Dudek, Rasmus Jensen 
5. Mikkel Michelsen, Kacper Woryna, Piotr Pawlicki, Kai Huckenbeck 
6. Oliver Berntzon, Janusz Kołodziej, David Bellego , Adam Ellis
7. Bartosz Smektała, Patryk Dudek, Dominik Kubera, Leon Madsen 
8. Rasmus Jensen, Dmitri Berge, Andrzej Lebiediew, Vaclav Milik 
9. Piotr Pawlicki, Dominik Kubera, Rasmus Jensen, Adam Ellis 
10. Patryk Dudek, Oliver Berntzon, Kai Huckenbeck, Andrzej Lebiediew
11. Mikkel Michelsen, Janusz Kołodziej, Bartosz Smektała, Dmitri Berge 
12. Leon Madsen, Kacper Woryna, Vaclav Milik, David Bellego 
13. Leon Madsen, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Andrzej Lebiediew 
14. Dmitri Berge, Oliver Berntzon, Dominik Kubera, Kacper Woryna 
15. Bartosz Smektała, Kai Huckenbeck, Rasmus Jensen, David Bellego (d)
16. Mikkel Michelsen, Patryk Dudek, Adam Ellis, Vaclav Milik 
17. Patryk Dudek, Piotr Pawlicki, Dmitri Berge, David Bellego (d)
18. Leon Madsen, Mikkel Michelsen, Oliver Berntzon, Rasmus Jensen 
19. Bartosz Smektała, Kacper Woryna, Adam Ellis, Andrzej Lebiediew 
20. Janusz Kołodziej, Kai Huckenbeck, Dominik Kubera, Vaclav Milik 

 

Bieg ostatniej szansy:
21. Leon Madsen, Patryk Dudek, Piotr Pawlicki, Bartosz Smektała (u/w)

 

Bieg finałowy:
22. Leon Madsen, Janusz Kołodziej, Patryk Dudek, Mikkel Michelsen 


Pełny raport z turnieju - Kliknij

Bot Zuzelend.com (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com