Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
MIMP - Wiadomości
102
Bartosz Smektała z leszczyńskiej Fogo Unii zdobył dzisiaj na torze w Rybniku tytuł Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski. Wicemistrzostwo przypadło jego koledze z klubu, Domi(...)
706
Bardzo ciekawie zapowiada się dzisiejsza żużlowa sobota. O godzinie 14:30 w Rybniku rozpocznie się walka o tytuł najlepszego juniora w Polsce. Ponad dwie godziny później w Poznaniu(...)
2
W jutrzejszym finale o tytuł najlepszego młodzieżowca Polski zabraknie juniora Cash Broker Stal Gorzów, Rafała Karczmarza. Powodem braku zawodnika jest choroba, z która boryka się (...)
0
Już jutro na stadionie przy ulicy Gliwickiej w Rybniku zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zapowiadają się bardzo ciekawie, a kibiców cz(...)
291
Na torze w Pile odbyła się trzecia, ostatnia eliminacja Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zakończyły się zwycięstwem Rafała Karczmarza. Poza gorzowianinem awan(...)
83
Na wtorek zostały zaplanowane trzy eliminacje Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Jedna z rund została odwołana na skutek załamania się pogoda. (...)
16
W Częstochowie rozegrano dzisiaj finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, w zawodach zwyciężył Daniel Kaczmarek, przed Pawłem Przedpełskim i Bartoszem Smektałą. Zwyci(...)
49
16 lipca (sobota) na torze w Częstochowie zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. (...)
2
Bartosz Smektała okazał się najlepszy w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Świętochłowicach. Zawodnik leszczyńskiej Unii wygrał zawody z czternastoma punkta(...)
10
Krystian Pieszczek okazał się najlepszy w półfinale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Łodzi. Drugie miejsce zajął zawodnik łódzkiego Orła - Oskar Bober, a trzecią lo(...)
0
Kacper Woryna zajął szóste miejsce w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski. Junior z Rybnika liczył na lepszą lokatę podczas zawodów w Lesznie, ale cieszy się, że popra(...)
0
Piotr Pawlicki w niedzielne popołudnie wystąpił w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski i zdołał wywalczyć srebrny medal. Natomiast wieczorem uczestniczył w Mistrzostwa(...)
0
Na torze w Lesznie rozegrano dzisiaj finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach zwyciężył Bartosz Zmarzlik przed Piotrem Pawlickim i Krystianem Pieszczkiem.(...)
0
W niedziele na torze w Lesznie zostaną zorganizowane Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Par Klubowych. Dla wszystkich kibiców którzy wybierają się (...)
0
W najbliższą niedzielę (12 lipca) na torze w Lesznie zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody rozpoczną się o godzinie 15.00.(...)
0
10 lat temu
12 lipca na torze w Lesznie odbędą się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski. Zawody na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozpoczną się o godzinie 15.00. Poznaliśmy listę starto(...)
0
12 lipca na torze w Lesznie zostaną zorganizowane dwie imprezy żużlowe. O godzinie 15.00 rozpoczną się Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski, natomiast o godzinie 19.00 zosta(...)
0
W naszej galerii dostępne są dwie fotorelacje z środowego półfinału Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegranego na torze w Częstochowie. Autorem zdjęć jest fotorepor(...)
0
12 lipca na torze w Lesznie zostaną rozegrane dwie imprezy żużlowe, a będzie to finał Mistrzostw Polski Par Klubowych oraz Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski.(...)
0
Niespodzianką bo za taką należy uznać zwycięstwo zawodnika Polonii Bydgoszcz, Szymona Woźniaka w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanym dzisiaj na torze (...)