Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Polecamy
Linus Sundstroem wraca do domu
 10.10.2019 23:29
Linus Sundstroem poinformował dzisiaj za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że po dwutygodniowym pobycie w szpitalu w Piekarach Śląskich drogą lotniczą udał się do szwedzkiego szpitala.

Przypomnijmy, że Linus do Piekar trafił dwa tygodnie temu po upadku podczas turnieju w Gdańsku. Lekarze najpierw musieli się zmierzyć z gwałtownym załamaniem jego stanu zdrowia, a dopiero po kilku dniach zabrali się za składanie połamanej kości udowej. Na koniec została przeprowadzona operacja scalenia skomplikowanego złamania ręki. Wygląda jednak na to, że najgorsze już minęło i teraz Linusa czeka żmudna rehabilitacja. 

 

W godzinach porannych Linus Sundstroem został przetransportowany samolotem do Szwecji. Sundstroem bezpośrednio trafi do szpitala, gdzie poddany zostanie kompleksowej diagnostyce zdrowia, a zaraz po tym wypisany ma być do domu.

 

- Powoli zaczynam wracać na właściwe tory po najtrudniejszych tygodniach mojego życia. Chciałbym bardzo podziękować za wszystkie miłe wiadomości, które otrzymałem od was. Przede mną teraz trudna i długa droga do wyzdrowienia p, ale po rozmowie z lekarzami nie ma wątpliwości, że będę w 100% sprawny i gotowy na początek sezonu 2020!  Po spędzeniu 2 tygodni w szpitalu w Polsce z operacjami mojej złamanej ręki i kości udowej,wracam teraz do domu w Szwecji, aby być wspólnie z moją rodziną. Jeszcze raz dziękuję za całe wsparcie. Specjalne podziękowania dla KS ROW Rybnik i Gks Wybrzeże za pomoc po mojej katastrofie - napisał Linus Sundstroem.

 

 

Redakcja (za: row.rybnik.com.p)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (1)
5 lat temu
zdrowia linus
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2024 Zuzelend.com