Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
W naszej galerii zdjęć dostępna jest już fotorelacja ze spotkania Nice PLŻ, w którym to ŻKS ROW Rybnik pokonał KMŻ Lublin 48:42. Autorem galerii jest fotoreporter portalu zuzelend.(...)
0
Zapraszamy serdecznie na relacje live z torów Enea Ekstraligi, Nice PLŻ oraz PLŻ1.(...)
0
Jutro na torze im. Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie mecz sparingowy, w którym miejscowa Fogo Unia Leszno podejmie lidera Nice PLŻ, Carbona Start Gniezno. Spotkanie rozpocznie si(...)
0
Rafał Szombierski został dzisiaj wypożyczony z Kantor Online do ŻKS ROW Rybnik. (...)
0
W meczu na szczycie Nice PLŻ, Carbon Start Gniezno pokonał po emocjonującej walce PGE Marmę Rzeszów 51:39. Trenerzy obu zespołów w zupełnie innych nastrojach tak skomentowali to s(...)
0
Od dłuższego czasu w rybnickim ŻKS ROW głośno było na temat przejścia Rafała Szombierskiego, który nota bene jest wychowankiem klubu z Rybnika, na zasadzie wypożyczenia z KantorOnl(...)
0
W niedzielę, 8 czerwca, o godzinie 13:45 na Stadionie Miejskim w Gnieźnie rozegrany zostanie mecz na szczycie Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Rewelacja rozgrywek, drużyna Carbon Start(...)
0
Niestety nie dojdzie do rozegrania w najbliższą sobotę Turniej Pamięci Legend Rybnickiego Żużla. Zawody zostały przeniesione na 31 sierpnia, dzień po gorzowskiej rundzie Grand Prix(...)
0
W naszej galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja z meczu Nice PLŻ między ŻKS ROW Rybnik a Orłem Łódź , zakończony wynikiem 45:45. Zdjęcia są autorstwa fotoreportera portalu zu(...)
0
Dzisiaj o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie rozegrane zostanie spotkanie Nice PLŻ, w którym PGE Marma Rzeszów podejmować będzie Lokomotiv Daugavpils. (...)
0
Junior tarnowskiej Unii, Edward Mazur został wypożyczony do pierwszoligowego Orła Łódź.(...)
0
Trochę nietypowo bo dzisiaj rozegrany zostanie jeden z meczów 6 rundy Nice PLŻ, w którym to niepokonana w tym sezonie PGE Marma Rzeszów zmierzy się z łotewskim Lokomotivem Daugavpi(...)
0
W najbliższą niedzielę o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie będzie można usłyszeć ryk żużlowych motorów gdyż w ramach 6 rundy Nice PLŻ rozegrany zostanie mecz pomiędz(...)
0
O godzinie 17:00 na torze w Bydgoszczy, miejscowa Polonia podejmować będzie lidera Nice PLŻ, Carbon Start Gniezno. Szkoleniowcy obu zespołów podali już do wiadomości awizowane skła(...)
0
Szkoleniowcy Orła Łódź oraz ŻKS ROW Rybnik podali awizowane składy w jakich przystąpią do spotkania 6 rundy Nice PLŻ pomiędzy tymi zespołami. (...)
0
W sobotę meczem PGE Marma Rzeszów z Lokomotivem Daugavpils zainaugurowana zostanie 6 runda Nice PLŻ. Znane już są awizowane składy na to spotkanie, które prezentujemy poniżej. (...)
0
Mecz 5 rundy Nice PLŻ pomiędzy PGE Marma Rzeszów a GKM Grudziądz miał być hitem kolejki gdyż na przeciwko siebie stanęły teoretycznie najsilniejsze ekipy ligi. Dodatkowego smaczku (...)
0
Carbon Start Gniezno odniósł kolejne zwycięstwo i jak dotąd w tym sezonie nie zaznali jeszcze smaku porażki. Jednym z ojców wygranej w meczu z Orłem Łódź był bez wątpienia Adrian G(...)
0
W 5 rundzie Nice PLŻ KMŻ Lublin odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie pokonując na własnym torze Polonię Bydgoszcz 48:42. (...)
0
W szlagierowym spotkaniu 5 kolejki Nice PLŻ, rzeszowska PGE Marma pokonała GKM Grudziądz (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com