Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
1. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Zwycięstwem pary Damian Baliński i Grzegorz Zengota zakończył się rozegrany w na Stadionie Miejskim w Gnieźnie towarzyski turniej par. Zawody odbyły się w miejsce zaplanowanego wcz(...)
0
Dzisiaj w Gnieźnie miał odbyć się trening punktowany pomiędzy miejscowym Carbon Startem a Fogo Unią Leszno. Niestety ze względu na kłopoty kadrowe gości zamiast sparingu rozegrany (...)
0
Pojedynki lubelsko ? grudziądzkie zawsze owiane są szczególną atmosferą. Nie inaczej będzie i tym razem. Po drugim nieudanym pojedynku z kapryśną aurą, obydwie drużyny ponownie sta(...)
0
Długa przerwa w ligowych zmaganiach zmusiła żużlowców Unii Leszno oraz Carbon Startu Gniezno do sprawdzenia swojej formy w meczach sparingowych. (...)
0
Juz w piątek dojdzie do rozegrania zaległego spotkania 9 rundy Nice PLŻ, w którym to Lokomotive Daugavpils zmierzy się z PGE Marma Rzeszów. Poniżej prezentujemy awizowane składy na(...)
0
Na dzisiaj zaplanowane było zaległe spotkanie Nice PLŻ pomiędzy KMŻ Lublin a GKM Grudziądz. Niestety żużel po raz drugi przegrał z opadami deszczu. (...)
0
Mający się dzisiaj odbyć zaległy mecz Nice PLŻ pomiędzy KMŻ Lublin a GKM Grudziądz został ponownie odwołany. Powodem takiej decyzji są niekorzystne warunki torowe po ulewie jaka pr(...)
0
Odwołane wczoraj z powodu złych warunków atmosferycznych spotkanie Nice PLŻ, pomiędzy ŻKS ROW Rybnik a Lokomotiv Daugavpils zostanie rozegrane 13 lipca. (...)
0
Trzy punkty trafiło dzisiaj na konto bydgoskiej Polonii po spotkaniu na własnym torze z KMŻ Lublin. Wynik nie jest może okazały, co podkreślał trener gospodarzy ale liczy się zdoby(...)
0
W naszej galerii zdjęć dostępna jest już fotorelacja ze spotkania Nice PLŻ, pomiędzy Polonią Bydgoszcz a KMŻ Lublin, który zakończyło się wygraną gospodarzy 50:40. Autorem galerii (...)
0
Portal zuzelend.com zaprasza wszystkich do śledzenia na żywo relacji z kolejki ligowej : Enea Ekstraligi, Nice PLŻ oraz PLŻ1.(...)
0
W najbliższą niedzielę 29 czerwca o godzinie 14.00 na torze w Grudziądzu zostanie rozegrany mecz X kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej w której GKM podejmował będzie PGE Marmę Rzes(...)
0
Rafał Szombierski nie zaliczy do udanych swojego pierwszego meczu po powrocie do rybnickiego klubu. W czwartym biegu niedzielnego spotkania z KMŻ Lublin zanotował upadek w skutek, (...)
0
W naszej galerii zdjęć dostępna jest już fotorelacja ze spotkania Nice PLŻ, w którym to ŻKS ROW Rybnik pokonał KMŻ Lublin 48:42. Autorem galerii jest fotoreporter portalu zuzelend.(...)
0
Zapraszamy serdecznie na relacje live z torów Enea Ekstraligi, Nice PLŻ oraz PLŻ1.(...)
0
Jutro na torze im. Alfreda Smoczyka rozegrany zostanie mecz sparingowy, w którym miejscowa Fogo Unia Leszno podejmie lidera Nice PLŻ, Carbona Start Gniezno. Spotkanie rozpocznie si(...)
0
Rafał Szombierski został dzisiaj wypożyczony z Kantor Online do ŻKS ROW Rybnik. (...)
0
W meczu na szczycie Nice PLŻ, Carbon Start Gniezno pokonał po emocjonującej walce PGE Marmę Rzeszów 51:39. Trenerzy obu zespołów w zupełnie innych nastrojach tak skomentowali to s(...)
0
Od dłuższego czasu w rybnickim ŻKS ROW głośno było na temat przejścia Rafała Szombierskiego, który nota bene jest wychowankiem klubu z Rybnika, na zasadzie wypożyczenia z KantorOnl(...)
0
W niedzielę, 8 czerwca, o godzinie 13:45 na Stadionie Miejskim w Gnieźnie rozegrany zostanie mecz na szczycie Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Rewelacja rozgrywek, drużyna Carbon Start(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com