Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
OLIVER BERNTZON - Wiadomości
0
Janusz Kołodziej, Oliver Berntzon, Vaclav Milik, Kai Huckenbeck oraz David Bellego okazali się być w piątce szczęśliwców, którzy otrzymali dzikie karty od organizatorów cyklu Speed(...)
103
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 34:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Pod koniec miesiąca bo 28 Czerwca, na torze w Linköping poznamy najlepszego żużlowca Szwecji, bowiem w ten dzień rozgrywane będą Indywidualne mistrzostwa Szwecji. Tytułu bronić bę(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Indianerna Kumla w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
125
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
273
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Specjalnie dla Zuzelend, były uczestnik cyklu Speedway Grand Prix - Oliver Berntzon, o pierwszym meczu w PGE Ekstralidze.(...)
104
Oliver Berntzon na kolejny sezon w Arged Malesie(...)
319
Dzisiaj Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów oficjalnie przedstawiła swojego nowego zawodnika, który w przyszłym roku w przyszłym roku będzie bronił jej barw. Do składu klubu z Ostrowa (...)
46
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Challenge Gorican. Zwycięzcą turnieju został Matej Zagar. Za nim uplasowali się Oliver Berntzon oraz Krzysztof Kasprzak.(...)
0
We czwartek odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szwecji, w których zwyciężył Jacob Thorssell. Na swoim torze w Malilli stracił tylko jedno oczko na rzecz późniejszego brązowego med(...)
42
Szwed, Olivier Berntzon od najbliższego spotkania będzie mógł występować w zespole Betard Sparta Wrocław na zasadzie gościa.(...)
112
Dzisiejszy dzień można by rzec był pełen wrażeń dla kibiców, sympatyków Car Gwarant Startu Gniezno. Drużyna z Pierwszej Stolicy Polski przedłużyła kontrakty z Oliverem Berntzonem, (...)
103
Dłuższa przerwa w startach czeka Szweda Olivera Berntzona, który na co dzień w Polskiej lidze reprezentuje barwy Car Gwarant Startu Gniezno. Według informacji, które otrzymaliśmy a(...)
13
6 lipca na torze w Hallstavik się Grand Prix Szwecji. Dziką kartę na te zawody otrzymał Oliver Berntzon.(...)
262
Fredrik Lindgren zdobył dzisiaj w Eskilstunie tytuł Indywidualnego Mistrza Szwecji. Drugie miejsce w biegu finałowym zajął Oliver Berntzon, zaś z brązowym medalem na szyi skończył (...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zgodnie z deklaracjami działaczy HAWA Start Gniezno w pierwszej kolejności uzgodniono warunki kontaktowe na sezon 2018 ze wszystkimi seniorami, którzy przyczynili się do awansu do (...)
14
W niedzielę 17 września, w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej zespół Hawy Startu Gniezno podejmował na torze przy ul. Wrzesińskiej Speed Car Motor Lublin. Lublinianie przy(...)