Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
OSKAR BOBER - Wiadomości
433
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Unia Tarnów w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Oskar Bober: „Mam świetnie przygotowany sprzęt na ten sezon” (...)
111
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W sobotnim meczu VI kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów wystąpi przeciwko Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski bez Rohana Tungate.(...)
845
Ruszyły pierwsze jazdy treningowe w tym sezonie i tym samy mamy niestety pierwsze kontuzję. Jedną z nich złapał podczas piątkowego treningu zawodnik Unii Tarnów, Oskar Bober.(...)
1435
Oskar Bober podpisał w sobotę kontrakt bez aneksu finansowego z Unią Tarnów Oskar Bober. Wychowanek Motoru Lublin ma otrzymać szansę w przedsezonowych spotkaniach kontrolnych i pow(...)
0
PGE Ekstraliga opublikowała listę zawodników, którzy mogą na zasadzie całosezonowego wypożyczenia bronić barw innej drużyny. Jak czytamy na oficjalnej stronie Speedway Ekstraligi:(...)
133
W roku 2019 nabierał seniorskiego doświadczenia w drugoligowej Polonii Piła. Odjechał 10 meczów uzyskując średnią 1,614 pkt./bieg. W sezonie 2020 zobaczymy go w macierzystym Speed (...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
240
Triumfem Kacpra Woryny zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krośnie. Drugie miejsce zajął Jakub Jamróg, a podium uzupełnił (...)
35
W Pile odbyły się dziś eliminacje do Złotego Kasku.(...)
111
Oskar Bober jest trzecim zawodnikiem po Thomasie Jonassonie i Patryku Dolnym, który będzie reprezentował barwy Euro Finnace Polonii Piła w przyszłym sezonie.(...)
599
Speed Car Motor Lublin po znakomitym sezonie wywalczył awans do PGE Ekstraligi. Jednym z autorów tego sukcesu jest Oskar Bober. Młodzieżowiec był ważnym ogniwem pary juniorskiej, c(...)
139
Zmiana barw klubowych na pewno będzie korzystna dla wrocławskiego klubu, ponieważ Oskar wróci do swojego rodzinnego klubu aby w dalszym ciągu się rozwijać a w PGE Ekstralidze będzi(...)
120
W niedzielę w Gnieźnie, miejscowy HAWA Start pokonał Speed Car Motor Lublin 53:36 w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej. Jednym z ojców awansu był Adria Gała - zdobywca trz(...)
102
Oskar Bober został wypożyczony z Betard Sparty Wrocław do swojego macierzystego klubu, drugoligowego, Speed Car Motor Lublin. Tym samy Lublinie wzmocnili swoją formację juniorską p(...)
291
Na torze w Pile odbyła się trzecia, ostatnia eliminacja Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody zakończyły się zwycięstwem Rafała Karczmarza. Poza gorzowianinem awan(...)
20
W ramach zaległej drugiej kolejki 2. Ligi Żużlowej niepokonany dotąd Speed Car Motor Lublin uda się na spotkanie wyjazdowe do Opola. Zdecydowanym faworytem tego spotkania wydają s(...)
122
Jutro na stadionie w Łodzi rozpocznie się pierwszy sparing tej drużyny. Formę, w jakiej znajduje się obecnie "Orzeł", przetestuje drużyna Betard Sparty Wrocław.(...)
105
Do drużyny z Wrocławia dołączył Andrzej Lebiediew i Oskar Bober. Zawodnicy przeszli kompleksowe badania medyczne, a następnie podpisali kontrakty z klubem z Dolnego Śląska.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com