Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody pomiędzy Wilkami Krosno i Stelemt Falubazem Zielona Góra nie odbędą się. Przyznano walkower na korzyść drużyny z Lubuskiego.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRICK HANSEN - Wiadomości
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Patrick Hansen rozpoczął swoją przygodę z PGE Ekstraligą. Duńczyk w dwóch pierwszych meczach sezonu spisał się poprawnie. MOJE BERMUDY STAL Gorzów nie zdołała wygrać jednak z MOTOR(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie przy ulicy Strzeleckiej padł remis. Trene(...)
103
Emocje po piątkowej inauguracji PGE Ekstraligi powoli opadają, ale dla niektórych zawodników piątkowy wieczór był wyjątkowy.(...)
104
W pierwszej j rundzie PGE Ekstraligi MOTOR Lublin pokonał MOJE BERMUDY STAL Gorzów 46:44. Udany debiut w barwach gorzowskiej ekipy zaliczył Patrick Hansen, zdobywając 7 punktów i 2(...)
267
Patrick Hansen o MOJE BERMUDY STALI: nie mogę się doczekać ścigania na Jancarzu(...)
464
W obozie gorzowskiej Stali uznano, że nadszedł czas aby odkryć karty i przedstawić zawodników, którzy będą w przyszłym sezonie walczyć będą o ligowe punkty.(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challenge - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Patryk Dudek. Za nim uplasowali się Dan Bewley oraz Sergiej Logachev(...)
281
22-letni Patrick Hansen przechodzi do Arged Malesa TŻ Ostrovia na pozycję zawodnika U24. (...)
0
Reprezentujący Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe Patrick Hansen przed sezonem 2020 postanowił przeprowadzić się do Polski. W rozmowie z rzeszowskimi Nowinami wyraża obawy co do start(...)
0
Jak podają nowiny24 duńska federacja żużlowa podobnie jak PGE Ekstraliga planuje wrócić do ścigania w czerwcu. (...)
31
Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o przełożeniu inauguracji lig żużlowych w Polsce. Podkarpackie media rozmawiały o tej sytuacji z 22-letnim Duńczykiem Patrickiem Han(...)
0
W połowie listopada ubr. Patrick Hansen informował, że zamierza przeprowadzić się na stałe do Polski. Wówczas dla strony klubowej powiedział: „Pod koniec stycznia przeprowadzam się(...)
136
W poprzednim sezonie był zawodnikiem Wików Krosno. Swoją sylwetkę zaprezentował w 5 mieczach zdobywając średnio 1,5 pkt na bieg. W tej przerwie międzysezonowej zmienił otocznie na (...)
208
Skład nabiera kolorytu!(...)
34
Patrick Hansen został zaprezentowany jako pierwszy zawodnik Wilków Krosno, prezentując przy okazji nowe logo klubu.(...)
0
4 lata temu
na zakończenie sezonu ligowego(...)
53
Patrick Hansen w zakończonych przed chwilą kwalifikacjach do cyklu o tytuł najlepszego juniora świata. Na drugim miejscu uplasował się po wygraniu biegu dodatkowego, Daniel Kaczmar(...)
0
Stal-Met Kolejarz Opole nie sprawił swoim kibicom niespodzianki w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Gospodarze ulegli faworytowi rozgrywek 2. Ligi Żużlowej aż szesnastoma punktami (...)
175
W dzisiejszym komunikacie wydanym przez Główną Komisję Sportu Żużlowego dowiadujemy się, iż Norbert Krakowiak i Patrick Hansen zostali wypożyczeni do drugoligowych zespołów. Norber(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com