Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,Albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zainteresowanym. Piątym żużlowcem, który podjął się takiej formy wywiadu jest nowy nabytek drużyny eWinner Apator Toruń - Tobiasz(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRICK HANSEN - Wiadomości
0
2 miesiące temu
W połowie listopada ubr. Patrick Hansen informował, że zamierza przeprowadzić się na stałe do Polski. Wówczas dla strony klubowej powiedział: „Pod koniec stycznia przeprowadzam się(...)
136
W poprzednim sezonie był zawodnikiem Wików Krosno. Swoją sylwetkę zaprezentował w 5 mieczach zdobywając średnio 1,5 pkt na bieg. W tej przerwie międzysezonowej zmienił otocznie na (...)
208
4 miesiące temu
Skład nabiera kolorytu!(...)
34
Patrick Hansen został zaprezentowany jako pierwszy zawodnik Wilków Krosno, prezentując przy okazji nowe logo klubu.(...)
0
2 lata temu
na zakończenie sezonu ligowego(...)
53
Patrick Hansen w zakończonych przed chwilą kwalifikacjach do cyklu o tytuł najlepszego juniora świata. Na drugim miejscu uplasował się po wygraniu biegu dodatkowego, Daniel Kaczmar(...)
0
Stal-Met Kolejarz Opole nie sprawił swoim kibicom niespodzianki w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Gospodarze ulegli faworytowi rozgrywek 2. Ligi Żużlowej aż szesnastoma punktami (...)
175
W dzisiejszym komunikacie wydanym przez Główną Komisję Sportu Żużlowego dowiadujemy się, iż Norbert Krakowiak i Patrick Hansen zostali wypożyczeni do drugoligowych zespołów. Norber(...)
0
Poniedziałek, 14 listopada, jest ostatnim dniem, w którym kluby żużlowe mogą podpisywać kontrakty z nowymi zawodnikami. Tego dnia swoją kadrę przedstawił lubelski klub żużlowy, k(...)
118
W piątek na torze w Pardubiacach odbył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach najlepszy okazał się Dimitri Berge. Drugie miejsce zajął Patrick Hanse(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com