Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRICK HANSEN - Wiadomości
12
Bardzo dobre informacje, w porównaniu do tych zaraz po upadku, przekazał w poniedziałek sam poszkodowany, Patrick Hansen po przez media społecznościowe.(...)
0
ROW Rybnik opublikował nowe wieści na temat stanu zdrowia Patricka Hansena, który uczestniczył wczoraj w fatalnie wyglądającym karambolu.(...)
0
Fatalna kraksa miała dzisiaj miejsce w rewanżu spotkania półfinałowego 1.Ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Agred Malesa Ostrów a ROW-em Rybnik. W biegu 3 meczu na pierwszym łuku sc(...)
0
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ebebe PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Gwiazdy 1. i 2. Ligi Żużlowej pokonał(a) Ebebe PSŻ Poznań w Meczu o Puchar Fundacji PZM rozgrywanym na poznańskim Golaju w stosunku 26:64. Prezentujemy Państwu wynik tego spotk(...)
73
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe ROW Rybnik w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 45:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już dziś o godzinie 14:00 w Ostrowie Wielkopolskim, rozpocznie się szlagier drugiej kolejki 1 Ligi Żużlowej. Miejscowa Arged Malesa podejmie ROW Rybnik.(...)
2
Patrick Hansen przed sezonem 2023, zamienił drużynę z Gorzowa na zespół z Rybnika. Opowiada nam jak idą przygotowania do zbliżającego się sezonu, jakie ma cele oraz jak widzi swoje(...)
105
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
206
Rasmus Jensen potwierdził swoją wysoką formę w ostatnim czasie i sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Danii. Na drugim miejscu mistrzostw zakończył Anders Thomsen, zaś brązowy m(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Patrick Hansen rozpoczął swoją przygodę z PGE Ekstraligą. Duńczyk w dwóch pierwszych meczach sezonu spisał się poprawnie. MOJE BERMUDY STAL Gorzów nie zdołała wygrać jednak z MOTOR(...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie przy ulicy Strzeleckiej padł remis. Trene(...)
103
Emocje po piątkowej inauguracji PGE Ekstraligi powoli opadają, ale dla niektórych zawodników piątkowy wieczór był wyjątkowy.(...)
104
W pierwszej j rundzie PGE Ekstraligi MOTOR Lublin pokonał MOJE BERMUDY STAL Gorzów 46:44. Udany debiut w barwach gorzowskiej ekipy zaliczył Patrick Hansen, zdobywając 7 punktów i 2(...)
267
Patrick Hansen o MOJE BERMUDY STALI: nie mogę się doczekać ścigania na Jancarzu(...)
464
W obozie gorzowskiej Stali uznano, że nadszedł czas aby odkryć karty i przedstawić zawodników, którzy będą w przyszłym sezonie walczyć będą o ligowe punkty.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com