Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Patrick Hansen:Indywidualnie chciałbym wrócić do cyklu SEC
 01.03.2023 14:22
Patrick Hansen przed sezonem 2023, zamienił drużynę z Gorzowa na zespół z Rybnika. Opowiada nam jak idą przygotowania do zbliżającego się sezonu, jakie ma cele oraz jak widzi swoje starty z ,,Rekinem" na plastronie.

1) Jak oceniasz swoją jazdę w Gorzowie, czego się najbardziej nauczyłeś ? Czy jest twoim zdaniem duża różnica poziomów pomiędzy Ekstraliga a 1 liga ?

 

Patrick Hansen: Był trudny, ale była to dobra nauka. Różnica jest, ale jak widać jest to możliwe robić przyzwoite wyniki, ale sprzęt musi być bardzo dobry, wtedy te wyniki są przyzwoite.

 

 

2) Patrick zamieniłeś Gorzów na Rybnik skąd taka decyzja ? Czy nie otrzymałeś innych ofert m.in. z Ekstraligi ?

 

Patrick Hansen: Była jeden opcja z Ekstraligi, ale już sam chciałem wrócić do 1 ligi, bo tak naprawdę miałem w 1 lidze tylko jeden sezon a zdecydowałem się na transfer do Gorzowa, bo ostatni raz mogłem startować na pozycji U24. Tę decyzję podjąłem bardzo szybko, podejrzewam, że gdyby nie przepis U24 to nadal bym jeździł w 1 lidze, a Rybnik mi pasuje bo lubię ten tor i mieszkam w Rybniku.

 

 

3) Patrick w Rybniku zmontowano młody skład Ty, Kurtz czy Wojdylo, na co Twoim zdaniem was stać w nadchodzącym sezonie ?

 

Patrick Hansen: Jak wszyscy, chcę jechać na wysokim poziomie, jeśli to się uda to możemy walczyć o najwyższe cele. Ja chce do Ekstraligi wrócić, i fajnie by było z klubem z Rybnika, ale czas zawsze wszystko weryfikuje.

 

 

4) Jak idą Twoje przygotowania do sezonu, jak z formą fizyczną i jak sytuacja z bazą sprzętową?

 

Patrick Hansen: Myślę, że jest dobrze. Trochę zmian było tej zimy. Mój waga spadła, ale dalej czuje się dobrze i silny. Jak na sprzęt to teraz jestem w Danii u mojego tata i składam motocykle. Na temat sprzętu tez będzie kilka nowych rzeczy.

 

 

5) Jaki sobie stawiasz nadrzędny cel na sezon 2023? W ilu ligach masz zamiar startować w przyszłym sezonie?

 

Patrick Hansen:  Będę startować w Danii i Polsce. Dobre wyniki dla moich drużyn są ważne dla mnie, ale też indywidualnie, Chciałbym wrócić do SEC i ogólnie robić lepsze i bardziej stabilne indywidualne wyniki.

 

 

Patrick Hansen (tutaj jeszcze w barwach drużyny z Gorzowa) chciałby być mocnym punktem zespołu ROW Rybnik w sezonie 2023.

Marcin Marchel (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (2)
4 tygodnie temu
Hansen to kocur
  Lubię
  Nie lubię
4 tygodnie temu
Dajesz Patrick. Życzę jak najwiecej 15tych biegów :)
  Lubię
  Nie lubię
+1
© 2002-2023 Zuzelend.com