Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PATRYK ROLNICKI - Wiadomości
129
Patryk Rolnicki wraca do Tarnowa oraz Patryk Zieliński podpisał kontrakt na 2022r.(...)
102
Jutro o godzinie 18:00 w Leroy Merlin mieszczącym się przy ul. Wincentego Witosa w Rzeszowie zaplanowano spotkanie z żużlowcami, którzy są związani z rzeszowskim miastem lub klubem(...)
208
Skład nabiera kolorytu!(...)
25
Ze średnią 0,720 pkt/bieg w 8 meczach i 2,042 pkt na bieg w 5. spotkaniach odpowiednio w PGE Ekstarlidze w barwach MRGARDEN GKM Grudziądz oraz 2. LŻ w barwach Wilków Krosno sezon z(...)
126
Na 28 września zaplanowano rozegrani III memoriału im. Krystiana Rempały. (...)
3
Pechowo zakończył się piątkowy mecz w Gorzowie dla Patryka Rolnickiego. W pierwszym wyścigu dnia junior MrGarden GKM-u upadł na tor, po czym opuścił stadion w karetce. Zawodnik zła(...)
4
Wzmocnienia formacji juniorskiej(...)
74
Patryk Rolnicki po spadku tarnowskiego klubu postanowił zostać w żużlowej elicie. Do tej pory podstawowy junior "Jaskółek" od następnego sezonu reprezentować barwy GKM - u Grudziąd(...)
141
Zawodnicy uczcili pamięć tragicznie zmarłego Krystiana Rempały.(...)
100
Grupa Azoty Unia Tarnów triumfowała w rozegranej dzisiaj na torze w Rybniku III rundzie grupy B Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Podium uzupełniły drużyny ROW-u Rybnik oraz (...)
80
Zwycięstwem Patryka Rolnickiego zakończył się rozgrywany dziś na Stadionie Miejskim w Tarnowie Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej zajął Wiktor(...)
41
Patryk Rolnicki uzgodnił dzisiaj warunki nowego kontraktu z Grupą Azoty Unią Tarnów, a do podpisania stosownych dokumentów dojdzie w najbliższych dniach. (...)
104
Dopiero za trzecim podejściem, lecz też nie bez kłopotów, udało rozegrać się eliminacje do Brązowego Kasku na torze w Opolu. Zawody rozpoczęły się półgodzinnym opóźnieniem, gdyż or(...)
1
W niedzielne po południe drużyna KSM Krosno podejmowała zespół Speedway Wandy Instal Kraków. Dla obu ekip był to ostatni mecz w tym sezonie, a dodatkowo gospodarze przystępowali do(...)
1
Miniony rok był dla juniora tarnowskiej Unii, Patryka Rolnickiego szczególny z tego względu, iż debiutował w najlepszej lidze świata, PGE Ekstralidze. W tym sezonie 18- latek chce (...)
0
Piotr Rolnicki w nietypowych okolicznościach został zwycięzcą dzisiejszej III rundy Nice Cup grupy południowej rozgrywanej w Opolu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny, zaś (...)
0
Patryk Rolnicki zadebiutuje dzisiaj w spotkaniu Enea Ekstraligi, w którym to jego zespół, Grupa Azoty Unia Tarnów podejmować będzie aktualnego Mistrza Polski, Spar Falubaz Zielona (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com