Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Tomasz Bajerski w dniu dzisiejszym zrezygnował z funkcji menadżera eWinner Apator Toruń. Decyzja podjęta została po ukazaniu się publikacji o problemach z życia prywatnego, które według właścicieli negatywnie wpływają na wizerunek klubu. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PAWEL PRZEDPELSKI - Wiadomości
105
Paweł Przedpełski zostaje w Toruniu.(...)
104
Tak jak można było przewidzieć Paweł Przedpełski otrzymał dziką kartę na dwudniowy eWinner FIM Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu.(...)
111
Paweł Przedpełski został triumfatorem Orlen 12. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego rozegranego na torze Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło dla Patryka Dudka, zaś trzecie dla osta(...)
106
Podczas dzisiejszego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy eWinner Apator Toruń a Moje Bermudy Stalą Gorzów Paweł Przedpełski ogłosił przedłużenie o kolejny sezon kontrakt z toruńskim (...)
123
Według informacji jaka ukazała się na oficjalnej stronie eWinner Apator Toruń, czołowy zawodnik zespołu Paweł Przedpełski uległ w czwartek w Szwecji kontuzji.(...)
503
Australijczyk, Rohan Tungate po wygranej w biegu dodatkowym triumfował w całych zawodach będących rundą kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce(...)
107
Paweł Przedpełski triumfował w drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie. Drugi był Piotr Pawlicki, zaś trzecie miejsce przypadło dla Oskara Fajfera.(...)
383
Po dwóch latach rozłąki do eWinner Apatora Toruń powraca jego wychowanek, Paweł Przedpełski.(...)
0
Dacarna Malilla dokonała zmiany w swojej kadrze. We wtorek kończy się okienko transferowe i władze klubu nie mogąc dłużej czekać postanowili dokonać roszady. Miejsce Macieja Janows(...)
109
Paweł Przedpełski uzupełnił listę startową do Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Obecnie ze średnią biegopunktową 1,545 znajduje się na 31. miejscu klasyfikacji(...)
65
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Bydgoszczy. W poniedziałek, 27 lipca 2020 r. o godzinie 18.45 rozpoczną się tam atrakcyjnie zapo(...)
0
Wychowanek toruńskiego klubu, Paweł Przedpełski otrzymał „dziką kartę” na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship 2020, który odbędzie się 29 lipca w Toruniu. Bilety na to w(...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
72
Paweł Przedpełski to pierwszy zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa, który w dobie panującego koronawirusa przystał na nowe warunki kontraktowe.(...)
197
Dla Pawła Przedpełskiego sezon 2019 długo był bardzo ciężki. Zawodnik nie mógł być zadowolony zarówno ze startów w lidze jak i w zawodach indywidualnych. Na szczęście przyszła udan(...)
322
Piraterna Motala ma za sobą średni sezon. Zespół nie awansował do play – off, choć ich barw bronili byli żużlowcy Smederny Eskilstuny, która wywalczyła w 2018 roku tytuł mistrza Sz(...)
163
To o czym mówiło się od kilku tygodni stało się faktem. Paweł Przedpełski nie zamierza bowiem ruszać się z Częstochowy i przedłużył kontrakt z forBET Włókniarzem na sezon 2020. Będ(...)
140
Tuż po zawodach SEC w Chorzowie Michał Świącik poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że Paweł Przedpełski zostaje w zespole częstochowskim na kolejny rok.(...)
0
Mikkel Michelsen zwyciężył w ostatniej rundzie TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zawody na drugim miejscu ukończył Leon Mad(...)
128
Po nienajlepszej inauguracji w Guestrow, Paweł Przedpełski zanotował znacznie lepszy występ w drugiej rundzie TAURON SEC, która 27 lipca odbyła się w Toruniu. Na Motoarenie Polak z(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com