Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Rospiggarna Hallstavik
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Wolverhampton Wolvess
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PAWEL PRZEDPELSKI - Wiadomości
217
Dla Pawła Przedpełskiego występ w turnieju na PGE Narodowym był z pewnością wyjątkowy z dwóch powodów. Zawodnik FOR NATURE SOLUTIONS APATORA Toruń pierwszy raz startuje w Speedway (...)
108
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Warsaw FIM SGP of Poland - Warszawa. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Mads(...)
103
Bartosz Zmarzlik wygrał kwalifikacje przed sobotnimi zawodami o Grand Prix Polski na PGE Narodowym w Warszawie. Polak uzyskał najlepszy rezultat w trzeciej próbie i do drugiego w t(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Paweł Przedpełski: Każda porażka jest nawozem sukcesu(...)
114
Po pełnym dramaturgii spotkaniu, żużlowcy Stali Gorzów pokonali Apator Toruń 47:43. Dla Gorzowian to pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie. (...)
102
W niedzielny wieczór Wrocławianie okazali się bardzo niegościnni gromiąc na inauguracji zespół z Torunia 59:31. (...)
104
Paweł Przedpełski tuz przed pierwszym meczem sezonu ocenia możliwości macierzystego klubu oraz własne.(...)
223
Szósta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 14 maja 2022 roku (początek o godz. 19:00). Na starcie zobaczymy aktualnego Indywidualne(...)
105
Paweł Przedpełski zostaje w Toruniu.(...)
104
Tak jak można było przewidzieć Paweł Przedpełski otrzymał dziką kartę na dwudniowy eWinner FIM Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu.(...)
111
Paweł Przedpełski został triumfatorem Orlen 12. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego rozegranego na torze Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło dla Patryka Dudka, zaś trzecie dla osta(...)
106
Podczas dzisiejszego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy eWinner Apator Toruń a Moje Bermudy Stalą Gorzów Paweł Przedpełski ogłosił przedłużenie o kolejny sezon kontrakt z toruńskim (...)
123
Według informacji jaka ukazała się na oficjalnej stronie eWinner Apator Toruń, czołowy zawodnik zespołu Paweł Przedpełski uległ w czwartek w Szwecji kontuzji.(...)
503
Australijczyk, Rohan Tungate po wygranej w biegu dodatkowym triumfował w całych zawodach będących rundą kwalifikacyjną do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix. Drugie miejsce(...)
107
Paweł Przedpełski triumfował w drugim półfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gnieźnie. Drugi był Piotr Pawlicki, zaś trzecie miejsce przypadło dla Oskara Fajfera.(...)
383
Po dwóch latach rozłąki do eWinner Apatora Toruń powraca jego wychowanek, Paweł Przedpełski.(...)
0
Dacarna Malilla dokonała zmiany w swojej kadrze. We wtorek kończy się okienko transferowe i władze klubu nie mogąc dłużej czekać postanowili dokonać roszady. Miejsce Macieja Janows(...)
109
Paweł Przedpełski uzupełnił listę startową do Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi. Obecnie ze średnią biegopunktową 1,545 znajduje się na 31. miejscu klasyfikacji(...)
65
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Bydgoszczy. W poniedziałek, 27 lipca 2020 r. o godzinie 18.45 rozpoczną się tam atrakcyjnie zapo(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com