Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Twist the Throttle
 20.02.2023 21:46
Fani żużla mogą teraz poznać swoich bohaterów wyścigowych lepiej niż kiedykolwiek. Kamery zaglądają za kulisy z Tai'em Woffindenem, Freddiem Lindgrenem, Patrykiem Dudkiem, Danem Bewley'em, Jackiem Holderem i Pawłem Przedpełskim, żeby dowiedzieć się, co ich napędza do walki o najwyższe miejsca w tej dyscyplinie sportu.
Od więzów rodzinnych po tragedie, każdy zawodnik ma własną motywację i każdy z nich opowiada własne historie, własnymi słowami.
 
 Film został nakręcony w trakcie sezonu 2022 i zawiera ekskluzywne materiały zza kulis oraz nigdy wcześniej niepublikowane materiały archiwalne. Dzięki temu daje fanom żużla wgląd do świata mężczyzn pod kaskami.
 
 Zaczyna się od Freddiego Lindgrena omawiającego trudności związane z połączeniem międzynarodowej kariery wyścigowej z życiem rodzinnym. Tai Woffinden opowiada o śmierci ojca i wpływie, jaki wywarła na niego, gdy był młodą gwiazdą chcącą czegoś dokonać.
 
 Jack Holder szczerze mówi o próbie wyjścia z cienia brata Chrisa, który sam jest mistrzem świata. Bohaterem filmu jest także debiutant Dan Bewley, który staje się sensacją po wygraniu domowego GP w Wielkiej Brytanii.
 
 Patryk Dudek ma wyścigi we krwi. Dowiadujemy się więcej o wpływie jego ojca, byłego żużlowca, na jego karierę. Paweł Przedpelski podsumowuje bycie żużlowcem w czterech prostych słowach: „żużel to moje życie”.
 
 Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem żużla i chcesz trochę lepiej poznać swoich bohaterów, czy też dopiero poznajesz tę dyscyplinę sportu i chcesz dowiedzieć się więcej o jego głównych bohaterach – "Twist The Throttle" przybliża Cię do zawodników bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.
 
 

Redakcja (za: monsterenergy.com)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com