KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
0
Jeśli wszystko pójdzie po myśli działaczy dwóch klubów żużlowych z Częstochowy to w przyszłym sezonie zobaczymy w rozgrywkach ligowych dwie drużyny z tego miasta!(...)
0
Trzy medale w przeciągu trzech lat pracy w tarnowskim klubie osiągnął Marek Cieślak, który ma obawy co do przyszłości jego jako trenera i zawodników jakich miał do dyspozycji w tym(...)
0
W środę na konferencji prasowej Witold Skrzydlewski ogłosił, iż Orzeł Łódź nie przystąpi do meczy barażowych o Enea Ekstraligę. Oznacza to, że KantorOnline ViperPrint Włókniarz Czę(...)
0
W komunikacie wydanym dzisiaj przez Enea Ekstraligę podane zostały daty spotkań barażowych o prawo startów w najwyższej klasie rozgrywkowej. Pierwsze spotkanie w Łodzi odbdęzie się(...)
0
Wygraną z Fogo Unia Leszno, Stal Gorzów po 31 latach zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski. (...)
0
W galerii zdjęć jest już dostępna fotorelacja ze spotkania o 3 miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski, pomiędzy Grupą Azoty Unii Tarnów a Spar Falubaz Zielona Góra. Zdjęcia są autor(...)
0
Drużyna z Tarnowa pewnie pokonała Falubaz i zdobyła brązowe medale DMP. Poniżej prezentujemy wypowiedzi zawodników i trenerów po meczu o trzecie miejsce w ENEA Ekstralidze. (...)
0
Bardzo wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończył się rewanżowy mecz o brązowe medale DMP na stadionie w Tarnowie-Mościcach pomiędzy Grupą Azoty Unią Tarnów i Spar Falubazem Zielona (...)
0
Stal Gorzów po 12. wyścigu niedzielnego finału Enea Ekstraligi w Gorzowie zapewniła sobie tytuł Drużynowego Mistrza Polski! Ostatni raz Stal Gorzów świętowała mistrzostwo w 1983 ro(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś Enea Ekstraliga. W meczu o brązowy medal DMP, Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Spar Falubaz Zielona Góra w stosunku 63:27. Prezentujemy(...)
0
Grupa Azoty Unia Tarnów zdobyła brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski pokonując w dwumeczu o trzecie miejsce w Enea Ekstralidze Spar Falubaz Zielona Góra. (...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań finałowych Enea Ekstraligi, Nice PLŻ oraz PLŻ1. (...)
0
Duńczyk Mikkel Michelsen zdobył dzisiaj w Pardubicach brąz Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Oto co po zawodach powiedział duński junior. (...)
0
Już jutro dowiemy się kto zostanie Drużynowym Mistrzem Polski. Jak na razie bliższa złota jest drużyna leszczyńska ale nawet jej prezes, Piotr Rusiecki tonuje entuzjazm przed nie(...)
0
Jak wszystkim dobrze wiadomo obecnie częstochowski klub ma poważne problemy finansowe. Długi "Lwów" sięgają już 3 milionów złotych. Jednak władze klubu mają pomysł jak wyjść z tej (...)
0
W piątek w Rzeszowie rozegrano XXX Memoriał Eugeniusza Nazimka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Grigorija Łaguty. Drugie miejsce zajął Sebastian Ułamek, a trzecie przypadło dla A(...)
0
W najbliższą niedzielę w Enea Ekstralidze zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. W Tarnowie miejscowa Grupa Azoty Unia w walce o brąz DMP odrobić będzie musiała niewielka stratę z pie(...)
0
W niedzielę rozegrane zostanie rewanżowe spotkanie finałowe w którym to Stal Gorzów podejmie Fogo Unię Leszno. (...)
0
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się ostatnia kolejka żużlowa obecnego sezonu, będą to rewanże meczów decydujących o medalach Enea Ekstraligi. O 16:00 na torze w Tarnowie, w poj(...)
0
Podczas niedzielnego meczu o złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski na stadionie imienia Edwarda Jancarza nie zabraknie znakomitych gości, w tym członków ostatniego "złotego" s(...)