Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGG ROW RYBNIK - Wiadomości
214
Apator Toruń podał zespoły, z którymi pojedzie przedsezonowe sparingi. Poznaliśmy też terminy tych żużlowych spotkań. (...)
36
W ciągu ostatnich trzech lat Robert Lambert wystąpił w żółto-biało-niebieskich barwach na wszystkich poziomach polskich rozgrywek ligowych. Jak podsumowuje ten czas, a zwłaszcza sw(...)
183
Kiedy wydawało się, że wszystko już jasne, beniaminek PGE Ekstraligi opublikował na portalu społecznościowym post, z którego wynika, że czterokrotny Mistrz Świata będzie w sezonie (...)
42
Na konferencji prasowej Krzysztof Mrozek podał skład w jakim zamierza przystąpić w przyszłym roku do walki na polu ekstraligowym.(...)
459
Jaki temat?(...)
105
Trenerem "Rekinów" w sezonie 2020 będzie Piotr Świderski.(...)
1
Linus Sundstroem poinformował dzisiaj za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, że po dwutygodniowym pobycie w szpitalu w Piekarach Śląskich drogą lotniczą udał się do (...)
1
Poprawa zdrowia zawodnika(...)
3
W niedzielnym Memoriale Im. Henryka Żyty już w drugim biegu doszło do koszmarnie wyglądającej sytuacji. Kim Nilsson uderzył w Linusa Sundstroema i obaj wpadli pod dmuchaną bandę. S(...)
9
Już w sobotę tj. 21 września o godz. 14.00 na torze przy ulicy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie dojdzie do turnieju, który jak można stwierdzić podsumuje sezon 2019 na torach Nice 1. Lig(...)
31
W niedzielnym finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał Arged Malesa TŻ Ostrovię w stosunku 49:41. Jednym z zawodników, którzy świętowali awans do PGE Ekstraligi, był jun(...)
427
Długo wyczekiwany przez rybnickich kibiców awans do najwyższej klasy rozgrywkowej stał się faktem! W niedzielnym rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik(...)
0
PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 49:41. Dzięki tej wygranej zespół PGG ROW-u Rybnik uzyskał awans do PGE Ekstraligi.(...)
103
Już jutro dowiemy się która drużyna wywalczy bezpośredni awans do PGE Ekstraligi! W rewanżowym spotkaniu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik zmierzy się z Arged Malesa T(...)
0
W pierwszym meczu finałowym Nice 1. Ligi Żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia pokonała 2 punktami PGG ROW Rybnik. Po meczu zawodnicy i osoby funkcyjne podsumowały spotkanie a także ok(...)
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
311
Już 21 września o godzinie 14:00 w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, sklasyfikowanych wedle średniej biegopunktow(...)
0
W niedzielnym rewanżowym spotkaniu półfinałowym Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36. Dzięki pewnej wygranej w dwumeczu zespół(...)
0
W zakończonym przed kilkoma minutami meczu PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Unię Tarnów w stosunku 54:36 i awansował do finału Nice 1. Ligi Żużlowej. Tydzień temu w Tarnowie(...)
36
Nadszedł czas na rewanżowe spotkania półfinałowe w Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się dzisiaj na torach w Rybniku i Ostrowie.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com