Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGG ROW RYBNIK - Wiadomości
0
W piątkowym spotkaniu X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils 54:36. Gospodarze zdobyli również punkt bonusowy i umocnili się n(...)
278
PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Lokomotiv Daugavpils w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
186
W piątek na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się spotkanie otwierające X kolejkę Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy PGG ROW zmierzy się z Lokomotivem Daugavpils. Zapras(...)
111
Wczoraj na torze w Opolu rozegrano eliminacje Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody zakończyły się zwycięstwem juniorów Speed Car Motoru Lublin. Drugie miejsce równ(...)
0
W piątek odbędzie się spotkanie X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej pomiędzy PGG ROW-em Rybnik a Lokomotivem Daugavpils. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 18:00. Poznaliśmy już(...)
4
Podczas wczorajszego spotkania Nice 1.LŻ w Gdańsku doszło do bardzo groźnego wypadku. W pierwszym wyścigu dnia Kim Nilsson wjechał w Sergieja Łogaczowa. Na torze pojawiła się karet(...)
0
Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk przegrała na własnym torze z ekipą PGG ROW Rybnik 40:50. W ten sposób gospodarze znacznie skomplikowali sobie walkę o fazę play - off, a goście w wyn(...)
1
PGG ROW Rybnik pokonał(a) na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
60
W niedzielę zostaną rozegrane trzy spotkania IX kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, które odbędą się na torach w Tarnowie, Gdańsku oraz Daugavpils.(...)
0
W niedzielę na torze w Gdańsku odbędzie się spotkanie IX kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowe Zdunek Wybrzeże podejmie PGG ROW Rybnik. Poznaliśmy awizowane składy na t(...)
34
Poznaliśmy nową datę spotkania X kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym PGG ROW Rybnik zmierzy się na własnym obiekcie z Lokomotivem Daugavpils. Pojedynek odbędzie się w piątek 14(...)
0
Poznaliśmy listę osób, za których w dalszej fazie rundy zasadniczej jest możliwe zastępstwo zawodnika w Nice 1. Lidze Żużlowej. Przypominamy, aby taki manewr był możliwy, zawodnik (...)
0
W niedzielnym spotkaniu na szczycie VIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik rozgromił na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów 61:28. Gospodarze zdobyli również p(...)
1
PGG ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 61:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
30
W weekend zostaną rozegrane trzy spotkania Nice 1. Lidze Żużlowej, które odbędą się na torach w Gdańsku, Rybniku oraz Gnieźnie.(...)
0
Na 29 czerwca zaplanowany był bardzo ciekawy pojedynek, w którym Żużlowa Reprezentacja Polski miała zmierzyć się z reprezentacją Rosji. Jednak spotkanie odbędzie się w innym termin(...)
104
W niedzielnym spotkaniu VII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik zmierzy się na własnym torze z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 1(...)
0
Juniorzy drużyny z Rybnika zajęli pierwsze miejsce w rozegranych dzisiaj na torze w Lesznie Drużynowych Mistrzostwach Polski. Po dwadzieścia jeden punktów wywalczyły zespoły z Lesz(...)
148
Ciekawego spotkania byliśmy świadkami w Nice 1. Lidze Żużlowej. Ostrowianie przez pierwszą fazę meczu przegrywali z rybniczanami. Dopiero w 10. Biegu wyszli na prowadzenie, którego(...)
0
W pojedynku na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów pokonała na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com