Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGG ROW RYBNIK - Wiadomości
0
Już w piątek rozpocznie się VIII runda PGE Ekstraligi. Od 18 pierwsze spotkanie pomiędzy RM Solar Falubaz Zielona Góra a PGG ROW Rybnik a już od 20.30 mecz pomiędzy Fogo Unią Lesz(...)
0
Dziś o 20 odbędzie się zaległy mecz 6. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW-em Rybnik a Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się 17 lipca, jednak zos(...)
716
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z zaległego spotkania 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW Rybnik a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Start do p(...)
55
Betard Sparta Wrocław na stadionie Olimpijskim pewnie zwyciężyła z drużyną PGG ROWu Rybnik, a spotkanie zakończyło się wynikiem 63:27. Najlepiej punktującym zawodnikiem miejscowej (...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
117
W piątek od godziny 18 czekają nas ekstraligowe emocje. Kibice skierują wzrok na tory we Wrocławiu i Zielonej Górze.(...)
103
Dziś poznaliśmy wyniki testów na COVID – 19, którym byli poddani zawodnicy i sztab zespołów Unii Leszno i ROW – u Rybnik. Na 60 wykonanych testów u jednej osoby stwierdzono pozytyw(...)
0
Zgodnie z planem przeprowadzono dziś testy genetyczne na obecność w organizmie COVID – 19 u zawodników i sztabu szkoleniowego klubów FOGO Unii Leszno i PGG ROW – u Rybnik. Wyniki m(...)
0
W ostatnim opublikowanym komunikacie PGE Ekstraliga poinformowała o nowych terminach spotkań które były zaplanowane na najbliższą kolejkę, a które z wiadomych przyczyn zostały odwo(...)
0
PGE Ekstraliga decyduje się wprowadzić procedury kryzysowe w związku z tym, że podczas meczu PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno jedna z osób obsługi przebywająca w parku maszyn posi(...)
0
W piątkowe popołudnie PGG ROW Rybnik podejmował Fogo Unię Leszno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 34-56. Było to starcie dwóch najbardziej utytułowanych drużyn w czarnym sporcie(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 34:56. U gospodarzy prym wiedli Emil Sajfutdinow i Bartosz Smektała (obaj 12+1 pkt.), a najleprzym żużlowcem gości (...)
0
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu zmierzą się PGG ROW Rybnik i Fogo Unia Leszno, natomiast w drugim(...)
0
Motor Lublin rozgromił dzisiaj na własnym torze PGG ROW Rybnik w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
252
W piątkowy wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. Na godzinę 18 zaplanowano pojedynek pomiędzy Motorem Lublin i PGG ROWem Rybnik, natomiast o godzinie 2(...)
0
Andrzej Lebiediew zanotował fatalnie wyglądający upadek w ostatnim biegu meczu 2. kolejki PGE Ekstraligi przeciwko MrGarden GKM-owi Grudziądz. U zawodnika rybnickiego zespołu szybk(...)
0
We wtorkowe popołudnie poznaliśmy składy na mecz otwierający 4. kolejkę rozgrywek PGE Ekstraligi, w którym zmierzą się drużyny z Lublina i Rybnika. Starcie obu zespołów zaplanowano(...)
0
Niedzielne popołudnie przyniosło wiele emocji. O końcowym wyniku meczu zadecydował wynik ostatniej gonitwie dnia. Ostatecznie zawody zakończyły się wynikiem 46:44 dla gospodarzy.(...)
3
PGG ROW Rybnik pokonał na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
W niedzielne popołudnie będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami. Na godzinę 16.30 zaplanowano pojedynek pomiędzy PGG ROWem Rybnik i Moje Bermudy Stalą Gorzów, natomiast o godzin(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com