Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLFINAL - Wiadomości
1
Dziś o 20:00 miał odbyć się drugi półfinał eliminacji do Grand Prix 2016. Jednak przed samymi zawodami zaczął padać bardzo mocno deszcz, który storpedował całe przygotowanie toru.(...)
0
Peter Kildemand podczas drugiego półfinału eliminacji do IMŚ w Rydze upadł na tor i został przewieziony karetką do szpitala. Duńczyk postanowił wycofać się z zawodów. Tym samym to (...)
0
Już w niedzielę na torach w Gorzowie i Toruniu odbędą się rewanżowe mecze półfinałów Enea Ekstraligi. W obu przypadkach wszystko jest jeszcze możliwe, jednak zarówno Stal jak i Uni(...)
0
Lider rosyjskiej drużyny - Emil Sajfutdinov, w sobotni wieczór pokazał, że nie ma na niego mocnych. Podczas FIM Monster Energy World Cup Event 1 zdobył 16 punktów i ma wielkie nadz(...)
0
Już dzisiaj wieczorem w King's Lynn odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Wystąpią w nim reprezentacje Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii oraz Australii. Faworytem(...)
0
Reprezentacja Rosji awansowała bezpośrednio do finału FIM Monster Energy Speedway World Cup. Radości na konferencji prasowej nie krył kapitan Roman Povazhny.(...)
0
Selekcjoner kadry Polski - Marek Cieślak stoi przed trudnym wyborem: którym zawodnikom dać szansę jazdy w barażu, który odbędzie się już 12 lipca w szwedzkiej Mallili.(...)
0
Indywidualny Mistrz Świata - Greg Hancock po sobotnim półfinale FIM Monster Energy, nie mógł być do końca zadowolony z końcowego rezultatu swojej reprezentacji. (...)
0
Duńczyk, który podczas FIM Monster Energy Speedway World Cup Event 1 otrzymał szansę reprezentowania barw narodowych, w debiutanckim spotkaniu DPŚ zdobył 7 punktów.(...)
0
Maciej Janowski, który podczas FIM Monster Energy Speedway World Cup Event 1 zdobył 11 punktów, podzielił się swoimi wrażeniami na temat sobotnich zawodów.(...)
0
11 lat temu
Rosyjscy zawodnicy w ostatnim biegu FIM Monster Energy Speedway World Cup Event 1 zapewnili sobie bezpośredni awans do wielkiego finału Drużynowego Pucharu Świata. Drugie miejsce z(...)
0
Jedynie godziny dzielą nas od pierwszego wyścigu FIM Monster Energy Speedway World Cup Event 1, który rozegrany zostanie w Bydgoszczy. Wielka międzynarodowa impreza powraca do grod(...)
0
Anders Secher, menadżer duńskiej reprezentacji, zdecydował się w tym roku odmłodzić skład drużyny narodowej. Powołanie do reprezentacji otrzymał m.in. 17-letni Mikkel B. Jensen. (...)
0
Zawodnicy jeżdżący z orłem na plastronie w ubiegłym roku po raz trzeci z rzędu zostali Drużynowymi Mistrzami Świata. Droga do zdobycia trofeum Ove Fundina wiodła przez półfinał w K(...)
0
Podczas FIM Monster Energy Speedway World Championships w grodzie nad Brdą zaprezentuje się bardzo odmłodzona drużyna Danii. Do boju desygnowani zostali Niels Kristian Iversen, Leo(...)
0
Już w najbliższą sobotę (7 lipca) na torze bydgoskiej Polonii odbędzie się pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Wśród czterech drużyn aspirujących do zdobycia trofeum Ov(...)
0
Już za trzy dni w Bydgoszczy rozegrany zostanie pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W szranki z zespołami USA, Danii oraz Polski stanie zespół Rosji, prowadzony przez Ole(...)
0
11 lat temu
Już dzisiaj o godzinie 20:30 w King's Lynn reprezentacja Polski zmierzy się w półfinale DPŚ z zespołami Wielkiej Brytanii, Rosji i Czech. Do finału DPŚ awansuje zwycięzca, a druga (...)
0
Miejmy nadzieje, że rewanżowym spotkaniom półfinałowym towarzyszyć będzie podobna ilość emocji jak pierwszym pojedynkom zainteresowanych drużyn, z tą tylko różnicą, że wszelkie poz(...)
0
Już w najbliższy czwartek w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się półfinał Brązowego Kasku. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 18:30. Przypomnijmy, iż początkowo te zawody miał(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com