Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLSKA - Wiadomości
0
Przed momentem Reprezentacja Polski po raz trzeci z rzędu zdobyła tytuł Drużynowe Mistrzostwo Europy. Polacy przypieczętowali tytuł już po biegu 17 zawodów. Srebro zapewniła sobie (...)
0
Trener Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki ogłosił skład Polaków na Drużynowe Mistrzostwa Europy, które już 6 kwietnia rozegrane zostaną na torze w Grudziądzu. (...)
0
reprezentanci Polski zdołali obronić tytuł Mistrzostw Europy Par U19, które rozegrano na torze w czeskich Pardubicach. (...)
7
Po niezwykle zaciętym i niezwykle emocjonującym finale Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu Reprezentacja Polski po sześciu latach przerwy zd(...)
16
Trener Reprezentacji Polski ogłosił skład w jakim Polacy przystąpią do finału Monster Energy FIM Speedway World Cup na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.(...)
0
11 miesięcy temu
Podopieczni trenera Rafała Dobruckiego w trzecim finale Drużynowych Mistrzostw Europy U-23 jaki dotąd rozegrano odnieśli trzecie zwycięstwo. Tym razem na torze we francuskim Macon (...)
0
Już 22 lipca we francuskim Macon rozegrany zostanie finał Drużynowych Mistrzostw Europy do zawodników którzy nie przekroczyli 23 roku życia. Dziś poznaliśmy skład reprezentacji Po(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reprezentacje Australii w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Żużlowa Reprezentacja Polski obroniła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy. Polacy z dużą przewagą nad Duńczykami odnieśli spokojne zwycięstwo startując na niemiecki torze w S(...)
0
Żużlowa Reprezentacja Polski wygrała i dzięki temu uzyskała awans do Super Finału Drużynowych Mistrzostw Europy w niemieckim Stralsund.(...)
25
Rafał Dobrucki ogłosił skład Żużlowej Reprezentacji Polski na sezon 2023. Dodatkowo poznaliśmy zawodników, którzy tworzyć będą kadrę U21.(...)
244
FIM Europe poinformowała, że Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23, zaplanowany na 2 października w Tarnowie, został przełożony na 9 października i rozpocznie się o godzina 14.25(...)
0
Reprezentacja Polski zwyciężyła w rozgrywanym na poznańskim Golęcinie Enea European Team Speedway Championship. Srebro przypadło dla Duńczyków, zaś brąz zawisł na szyjach ekipy z W(...)
103
Podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego Polska - Reszta Świata doszło do tradycyjnego wprowadzenia wieloletniego Reprezentanta Polski, Piotr Protasiewicza do Galerii Sław Żużlowej(...)
432
Polska pokonała na torze w Bydgoszczy Reszta Świata w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Reprezentacja Wielkiej Brytanii pokonała na torze The Peugeot Ashfield Stadium w Glasgow Reprezentację Polski 36:35. Mecz został przerwany kiedy to w biegu 13 na tor upadła cała cz(...)
568
Znamy składy na mecz Wielka Brytania - Polska.(...)
550
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com