Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLSKA - Wiadomości
0
tydzień temu
Reprezentacja Polski zwyciężyła w rozgrywanym na poznańskim Golęcinie Enea European Team Speedway Championship. Srebro przypadło dla Duńczyków, zaś brąz zawisł na szyjach ekipy z W(...)
103
Podczas dzisiejszego meczu towarzyskiego Polska - Reszta Świata doszło do tradycyjnego wprowadzenia wieloletniego Reprezentanta Polski, Piotr Protasiewicza do Galerii Sław Żużlowej(...)
432
Polska pokonała na torze w Bydgoszczy Reszta Świata w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Reprezentacja Wielkiej Brytanii pokonała na torze The Peugeot Ashfield Stadium w Glasgow Reprezentację Polski 36:35. Mecz został przerwany kiedy to w biegu 13 na tor upadła cała cz(...)
568
Znamy składy na mecz Wielka Brytania - Polska.(...)
550
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
103
Reprezentacja Francji na swoim torze w Macon sięgnęli po historyczny tytuł Mistrzów Europy Par. Drugie miejsce przypadło Polakom, zaś brąz Łotyszom.(...)
21
Trener Marek Cieślak wybrał sześciu zawodników, którzy wystąpią 29 września w Bydgoszczy podczas meczu Polska – Rosja. W porównaniu do awizowanego składu, w którym Żużlowa Reprezen(...)
0
Planowane na 29 marca starcie Żużlowej Reprezentacji Polski z Australią miało być jednym z pierwszych wydarzeń w sezonie 2020. Niestety w związku z panującą pandemią koronawirusa m(...)
72
Poznaliśmy kalendarz startów turnieju Speedway of Nations. W 2020 roku finał, który zaplanowano na 8 i 9 maja rozegrany zostanie w Manchesterze a półfinały w Landshut (25 kwietnia)(...)
1053
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1191
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich do śledzenia na żywo relacji z meczu pomiędzy Reprezentacją Polski a Resztą Świata, które rozegrane zostanie w sobotnie popołudni(...)
20
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
209
Jest debiutant.(...)
31
Reprezentacja Polski zdobyła złoto Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanych we francuskim Lamothe-Landerron. Polacy wywalczyli złoty krążek dopiero w biegu dodatkowym, k(...)
19
W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że zaplanowany na 13 września finał Złotego Kasku w Gdańsku nie odbędzie się. (...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
0
3 lata temu
W czwartek w Warszawie w Centrum Prasowym PAP podpisany został list intencyjny dotyczący gotowości zawarcia umowy sponsoringowej i tym samym pełnienia przez ANWIL do końca 2019 r. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com