Jutro o 15:00
POLSKA - Wiadomości
0
W Vojens nie było większych niespodzianek. Barażowy bój o finał zwyciężyli Polacy i tak jak mogliśmy się tego spodziewać, do końca walczyli o triumf z Brytyjczykami. Trudno szukać (...)
0
Reprezentanci Polski z 48 punktami na koncie zwyciężyli w barażu DPŚ w Vojens i w sobotę staną do walki o złoto z Duńczykami, Szwedami i Australijczykami! Drugie miejce zajęli Bryt(...)
0
Dzisiaj o 19 w duńskim Vojens rozegrany zostanie baraż Drużynowego Pucharu Świata. Do finału awansuje zwycięzca dzisiejszych zawodów. Portal ZUZELEND.com zaprasza na relację LIVE z(...)
0
Jeszcze do soboty wydawało się, że nic nie może stanąć na przeszkodzie naszej reprezentacji w bezpośrednim awansie do finału. Niestety, przez fatalny regulamin Drużynowego Pucharu (...)
0
W najbliższy czwartek reprezentacja Polski będzie rywalizowała w barażu DPŚ w Vojens. Zawodnikiem rezerwowym będzie Paweł Przedpełski.(...)
0
Wczoraj poważnej kontuzji doznał kapitan reprezentacji Polski - Jarosław Hampel podczas półfinału Drużynowego Pucharu Świata na torze w Gnieźnie. Po licznych badaniach okazało się,(...)
0
Kibice z pierwszej stolicy Polski długo czekali na taką imprezę. Dziś odbył się tam pierwszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Mimo tego, że drużyna Marka Cieślaka od początku w(...)
0
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich kibiców do śledzenia relacji na żywo z półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie.(...)
0
6 czerwca odbędzie się pierwszy półfinał o Drużynowy Puchar Świata. W Gnieźnie wystąpi reprezentacja Polski, Szwecji, Rosji oraz Czech. Znane są już składy wszystkich reprezentacji(...)
0
Marek Cieślak podał skład na półfinał Drużynowego Pucharu Świata który odbędzie się 6 czerwca w Gnieźnie.(...)
0
10 lat temu
Znamy już wszystkie składy poszczególnych reprezentacji na Drużynowy Puchar Świata, który zostanie rozegrany w przyszłym miesiącu. Kadry liczą po dziesięciu zawodników, z czego ocz(...)
0
Po turnieju Speedway Best Pairs Cup 2015 zostały już tylko wspomnienia i nadal świeże emocje towarzyszące wielkiemu finałowi w duńskim Esbjerg. Jak od początku przewidywano, do gro(...)
0
Duńczycy wygrali w Esbjergu ostatnie zawody tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs Cup. Dzięki temu zapewnili sobie ostateczny triumf w nieoficjalnych mistrzostwach świata par. Pol(...)
0
6 czerwca w Gnieźnie rozegrany zostanie półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Marek Cieślak przedstawił szeroką kadrę na te zawody.(...)
0
Jarosław Hampel jest pierwszym wybrankiem Marka Cieślaka, który pojedzie w Pile w turnieju Polish Speedway Battle. Zawody zostaną rozegrane 3 czerwca.(...)
0
Kibice w Ostrowie Wielkopolskim są spragnieni speedwaya na najwyższym poziomie. Dowodem tego było ich liczne uczestnictwo w piątkowym Międzynarodowym Meczu Żużlowym, w którym Polsk(...)
0
W piątek, 1 maja, w Ostrowie Wielkopolski odbędzie się drugi mecz żużlowej reprezentacji Polski, która zmierzy się z reprezentacją Danii.(...)
0
Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od wielkiego finału Speedway Best Pairs Cup 2015. 9 maja w duńskim Esbjerg siedem najlepszych par żużlowych świata będzie walczyć o punkty, żeby(...)
0
Reprezentacja Polski wygrała z Teamem Słowiańskim 52:38 w meczu z cyklu Polish Speedway Battle rozegranym dzisiaj na stadionie w Krośnie. Wśród gości klasą dla samego siebie był Ro(...)
0
O godzinie 13:00 na torze w Krośnie rozpocznie się pojedynek Reprezentacja Polski - Team Słowiański. Zawody na krośnieńskim torze otworzą cykl meczów w ramach Polish Speedway Battl(...)