Dzisiaj o 14:00
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
POLSKA - Wiadomości
0
Dziś poznaliśmy zawodników, których wybrał Marek Cieślak do startu w II rundzie Mistrzostw Par.(...)
0
Dziś w Toruniu odbył się pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw Świata Par.(...)
0
28 marca, a więc już jutro, w Toruniu zostanie zainaugurowany pierwszy z trzech turniejów o Nieoficjalne Mistrzostwo Świata Par. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwet(...)
0
Przedstawiamy państwu plakat promujący te arcyciekawe zawody. Mecz zaplanowano na 1 maja, pierwszy bieg zawodów wystartować ma o godzinie 18. Obie drużyny zagwarantowały występ w n(...)
0
Rybnik zorganizuje w końcu dużą imprezę żużlową. 12 października na stadionie ROW-u odbędzie się bowiem mecz Polska - Reszta Świata.(...)
0
W dniu dzisiejszym Marek Cieślak zdecydował, na jakich zawodników chce postawić w przyszłym sezonie w międzynarodowych zawodach drużynowych. W kadrze seniorskiej znalazł się m.in. (...)
0
We wczorajszym test-meczu w Lublinie żużlowa reprezentacja Polski pokonała drużynę Mistrzów Świata 51:39. Zapraszamy do lektury wypowiedzi po tym pojedynku.(...)
0
Żużlowa reprezentacja Polski potwierdziła swoją dominację w rywalizacji drużynowej pokonując w Lublinie drużynę złożoną z Mistrzów Świata 51:39. Kibice, którzy przybyli na stadion (...)
1
Przed chwilą w Lublinie zakończył się mecz Polska - Mistrzowie Świata. (...)
1
Wielkie gwiazdy, wielki żużel wraca do Lublina. Już dzisiaj odbędzie się tam prawdziwe święto speedway'a na zakończenie sezonu, a dokładniej mecz Polska - Mistrzowie Świata. (...)
1
Drużyna Danii zwyciężyła dzisiaj w Finale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanych na torze w Pardubicach. Drugie miejsce zdobyli biało ? czerwoni, którzy niemal przez c(...)
1
Już dzisiaj w czeskich Pardubicach odbędzie się finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Oprócz broniącej tytułu reprezentacji Polski wystąpią ekipy z Australii, Danii oraz Cz(...)
0
Młodzieżowa reprezentacja Polski wręcz rozgromiła dzisiaj w czeskich Pardubicach młodzieżową reprezentację Czech 72:18. W Polskiej drużynie na słowa uznania zasługują wszyscy zaw(...)
0
12 października na torze w Lublinie, gdzie na co dzień ścigają się żużlowcy LW KMŻ Lublin odbędzie się mecz Polska - Mistrzowie Świata. Za nami konferencja prasowa przed tym wydarz(...)
0
Dzisiaj w siedzibie Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej doszło do spotkania pani Minister Joanny Muchy z Drużynowymi Mistrzami Świata na żużlu : Jarosławem Ha(...)
0
Zwycięstwem reprezentacji Polski zakończył się Finał Drużynowego Pucharu Świata, który rozegrany został na torze w Pradze. Drugie miejsce padło łupem Duńczyków. Na najniższym stopn(...)
0
To już jest pewne. Tomasz Gollob nie wystąpi w sobotnim finale Drużynowego Pucharu Świata, który zostanie rozegrany w Pradze. Jest to efekt decyzji, która zapadła w rozmowie telefo(...)
0
W niedzielę na SGP Arena w Częstochowie odbył się I półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Od początku spotkania faworytem była reprezentacja Polski, która wygrała spotkanie, co ozna(...)
0
Informacja dnia, choć pewnie nie jest zaskoczeniem, brzmi: Reprezentacja Polski pod wodzą Marka Cieślaka wygrała dzisiejszy półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Częstochowie i awa(...)
0
Reprezentacja Polski wygrała z dużą przewagą pierwszy półfinał DPŚ w Częstochowie i awansowała do sobotniego finału w Pradze. (...)