Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RADOSLAW MAJEWSKI - Wiadomości
0
Drużyna Startu Gniezno otrzymała zielone światło na starty w lidze czeskiej. Prezes Startu widzi w tym wiele zalet, które mogą zaowocować w lidze polskiej. W krótkim wywiadzie poin(...)
114
Ostatni dzień tygodnia przynosi kolejne pozytywne informacje z siedziby klubu przy ulicy Wrzesińskiej. Gnieźnieński turniej otrzymał kolejne wsparcie finansowe. Dodatkowo działacze(...)
0
W środę na gnieźnieńskim stadionie zorganizowana została konferencja prasowa, która dotyczyła głównie wrześniowego turnieju Hil-Gaz "Back in town, żużel wraca do Gniezna". Na spotk(...)
107
17 września w Gnieźnie odbędzie się turniej towarzyski pod nazwą Hil-Gaz "Back In Town, żużel wraca do Gniezna". Działacze klubu GTM Start czynią wiele starań, by odbudować zaufani(...)
0
Coraz więcej wiadomo na temat zapowiadanych od dawna zawodów żużlowych w Gnieźnie. Odbędą się one już za niecały miesiąc, a jego listę startową otworzy najlepszy obecnie żużlowiec (...)
3
W Pierwszej Stolicy Polski powstał nowy klub żużlowy, który ma zadbać o odrodzenie i powrót do ligi w tym mieście. Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe START Gniezno - pod taką nazw(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com