Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RAFAL OKONIEWSKI - Wiadomości
2
Na 1 kwietnia, na stadionie im. Franciszka Hynka w Gnieźnie zaplanowany jest turniej "Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W poniedzia(...)
0
Kapryśna aura odebrała zawodnikom możliwość trenowania na własnym obiekcie.(...)
105
Od dłuższego czasu w klubie z Grudziądza trwa akcja #bliżejklubu. Dzięki niej kibice mają szanse zobaczyć co w przerwie zimowej dzieje się w drużynie jak również sami zadać pytania(...)
448
Sezon 2017 zbliża się wielkimi krokami. Władze MRGARDEN GKM Grudziądz wiedzą jak ważne jest odpowiednie poznanie się zawodników, dlatego też zdecydowali się wspomóc integracje. (...)
102
Czas na podsumowanie sezonu w wykonaniu ekipy z Grudziądza(...)
117
Drużyna GKM Grudziądz zatrzymała kolejnych zawodników na sezon 2017. Tomasz Gollob wraz z Rafałem Okoniewskim przedłużyli swoje kontrakty w ekipie żólto-niebieskich. (...)
101
Już w najbliższą niedzielę na toruńskiej Motoarenie zakończy się runda zasadnicza PGE Ekstraligi. O godzinie 17:00 dojdzie do pojedynku pomiędzy Get Well Toruń a MR GARDEN GKM Grud(...)
194
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Speedway Bundesligi, MC Nordstern Stralsund uległo na własnym torze MSC Brokstedt 37:47. Po stronie gospodarzy bardzo dobry mecz zaliczył Rafał (...)
8
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
4
W Toruniu mecze derbowe to mecze święte. Najbardziej jednak rozgrzewały te pomiędzy ówczesnym Apatorem Toruń a Polonią Bydgoszcz z braćmi Gollobami. Policja zjeżdżała się z całego (...)
6
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużyna MRGARDEN GKM Grudziądz uległa Fogo Unii Leszno. Gospodarze pewnie zwyciężyli w meczu VI kolejki PGE Ekstraligi. Ni(...)
1
Rafał Okoniewski to kolejny bohater widowiska, które oglądać można było w sobotę - zdobył on bowiem 12 oczek i bonus. (...)
314
Informowaliśmy dzisiaj, że kontrakt z MRGARDEN GKM Grudziądz podpisał Krzysztof Buczkowski. Działacze z Grudziądza doszli do porozumienia również z Rafałem Okoniewskim.(...)
7
W sobotni wieczór czołowi zawodnicy Nice PLŻ i ci, którzy otrzymali dziką kartę walczyli o mistrzostwo tej ligi i koronę Bolesława Chrobrego. Na najwyższym stopniu podium zawody za(...)
0
W ostatniej kolejce rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Spar Falubaz Zielona Góra pokonał MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33. Choć przewaga zielonogórzan była widoczna już od początku, emoc(...)
0
Rafał Okoniewski to najwyżej punktujący zawodnik wczorajszego meczu MRGARDEN GKM Grudziądz przeciwko KS Toruń. Zdobył on komplet punktów. (...)
0
Na bonus szans nie było, na wygraną już tak. Ten plan zrealizowali zawodnicy MRGARDEN GKM Grudziądz. Wygrali oni za dwa punkty z KS Toruń wynikiem 49:41. (...)
0
W niedzielę w Lesznie, Rzeszowie, Grudziądzu i Zielonej Górze rozegrano spotkania 11. kolejki PGE Ekstraligi. Jak co kolejkę wybraliśmy najlepszych zawodników rundy.(...)
0
W jedynym niedzielnym spotkaniu ligi niemieckiej miejscowy Wolfslake Falubaz przegrał 41:46 z drużyną MC Nordstern Stralsund. Drużynę do zwycięstwa poprowadził Kevin Woelbert, zdob(...)
0
W niedziele (12 kwietnia) w ramach II kolejki PGE Ekstraligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Fogo Unią Leszno a GKM?em Grudziądz. Do awizowanego składu drużyny z Grudziądza powołany(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com