Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RAWICZ - Wiadomości
107
8 października o godzinie 15:00 na torze im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się Finał Mistrzostw Polski Par Klubowych. O medale powalczą zespoły Fogo Unia Leszno, ROW Rybnik,(...)
168
8 października w Rawiczu odbędzie się finał Mistrzostw Polski Par Klubowych.(...)
107
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się dzisiejszy finał Srebrnego Kasku w Rawiczu. Na drugim miejscu stanął Bartosz Smektała, natomiast na trzecim Adrian Gała.(...)
120
Daniel Kaczmarek w ostatnim czasie podczas zawodów młodzieżowych prezentuje wysoką formę. Do największych sukcesów ostatniego miesiąca można zaliczyć Młodzieżowe Indywidualne Mistr(...)
109
Wczoraj na stadionie im. Floriana Kapały odbył się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W zawodach swoją wysoką formę potwierdził Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski ? Daniel Kaczma(...)
0
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka miał się odbyć mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Mecz został odwołany ze względu na niesprz(...)
0
W sobotnie popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozegrano pierwszą rundę Nice Cup. W zawodach zwyciężył Hubert Czerniawski, przed Kostygowem oraz Szczotką.(...)
11
W najbliższą sobotę o godzinie 16.30 na torze stadionu im. Floriana Kapały rozpocznie się pierwsza w tym roku runda Nice Cup. Wstęp na zawody będzie bezpłatny.(...)
0
2 lipca na torze w Rawiczu zostanie zainaugurowany cykl zawodów Nice Cup. W tegorocznej edycji zawodów zaplanowano 7 rund eliminacyjnych, a finałowy turniej będzie jednocześnie Mem(...)
1
We wtorkowe popołudnie na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się test-mecz w którym udział wzięły reprezentacje Polski oraz Czech.(...)
46
Zwycięstwem Marcina Nowak zakończył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Rawiczu. Drugie miejsce zajął Krystian Rempała, a trzecie Kacper Woryna. Zawody pechowo(...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami wygrał wtorkowy Turniej Zaplecza Kadry Juniorów, który odbył się na torze w Rawiczu. Na podium stanęli również Maksym Drabik i Robert Chmiel.(...)
0
Na wtorek i środę w Rawiczu i Lesznie zaplanowano Turnieje Zaplecza Kadry Juniorów. Zawody w obu przypadkach rozpoczną się o godzinie 17.00.(...)
0
Piotr Pawlicki nie zaliczy do udanych zawodów ćwierćfinałowych do IMP w Rawiczu. Zawodnik leszczyńskiej Unii podczas czwartej gonitwy upadł na tor i nie kontynuował zawodów.(...)
0
Awans do półfinałowego turnieju Indywidualnych Mistrzostw Polski zapewniła sobie pierwsza ósemka zawodników. W ćwierćfinale w Rawicz najlepszy okazał się Grzegorz Zengota, drugie m(...)
0
Rozpoczynamy zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski na żużlu. Zanim jednak ostateczne rozdanie w Gorzowie, przed nami wcześniejsze fazy tych rozgrywek. Żużlowcy o awans do (...)
0
30 kwietnia w Pile, Krośnie, Rawiczu i Gdańsku odbędą się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Według Regulaminu Sportu Żużlowego bezpośrednio miejsce w finale uzyskują: (...)
0
We czwartek 16 kwietnia na torach w Rawiczu i Łodzi zostaną rozegrane krajowe eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Poznaliśmy listy startowe na te zawody.(...)
0
Przemysław Pawlicki w czwartkowe popołudnie uczestniczył w eliminacjach Złotego Kasku w Rawiczu, zawodnik w zajął drugie miejsce z dorobkiem czternastu punktów. (...)
0
W eliminacjach Złotego Kasku w Rawiczu bezkonkurencyjny okazał Się Bartosz Zmarzlik, awans uzyskali również Przemysław Pawlicki, Damian Baliński, Norbert Kościuch oraz Tobiasz Musi(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com