Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:00
Polecamy
Daniel Kaczmarek: Będziemy musieli poczekać na następny termin
 01.08.2016 10:58
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka miał się odbyć mecz pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra. Mecz został odwołany ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Podczas próby toru w Lesznie zaczęło padać, a opady były na tyle intensywne, że gospodarze nie zdołali przygotować toru w odpowiedni sposób, żeby mecz się odbył. Daniel Kaczmarek żałuje, że spotkanie pomiędzy Fogo Unią Leszno i ekantor.pl Falubazem Zielona Góra nie doszło do skutku - Szkoda, że dzisiaj nie udało nam się wystartować. Będziemy musieli poczekać na następny termin.

 

W środę na torze w Rawiczu odbędzie się Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Dla młodzieżowca Fogo Unii Leszno będzie to dobra okazja do rywalizacji z innymi zawodnikami - Myślę, że środowe zawody w Rawiczu będą dobrym treningiem przed kolejnym spotkaniem. Będę mógł tam rywalizować z innymi zawodnikami. Fajnie, że takie zawody odbędą się w Rawiczu ? powiedział Daniel Kaczmarek.

 

Kaczmarek przyznał, że tor w Rawiczu nie należy do jego ulubionych - Tor w Rawiczu nie jest moim ulubionym, ale nie jest też najgorszym.

Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2015 Zuzelend.com