Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii triumfowała na własnym torze The National Speedway Stadium w Manchesterze. Brytyjczycy w biegu finałowym pokonali Australijczyków. Brązowy medal wywalczyli zawodnicy Szwecji. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ROSJA - Wiadomości
2
Na Stadionie Speedway Wandy Instal Kraków w rozegranym w sobotnie po południe towarzyskim meczu Polska ? Rosja, o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa nie było zwycięzcy. Spotkanie bia(...)
27
W sobotnie po południe zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji. W szeregach biało-czerwonych doszło do kolejnej zmiany. Miejsce poobijanego Piotra Pawlickie(...)
14
W sobotnie popołudnie w Krakowie odbędzie się mecz pomiędzy Polską i Rosją. W piątek na torze w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski w którym zwyciężył Patryk D(...)
0
Rozmowa z Witalij Biełousow, rosyjskim żużlowcem, który po dramatycznym wypadku i ciężkiej kontuzji walczy o to, aby wrócić do normalnego życia, a w najbliższą sobotę będzie goście(...)
1
9 lat temu
Już jutro, na Stadionie Speedway Wandy Instal Kraków odbędzie się mecz Polska ? Rosja, o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Obie ekipy zapowiadają twarde ściganie, a składy wystawio(...)
11
W sobotnie popołudnie na torze w Krakowie zostanie rozegrany mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Rosji. W składzie biało-czerwonych doszło do jednej zmiany. Miejsce Macieja Jano(...)
65
Już za trzy dni odbędzie się wielki mecz Polska ? Rosja o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Dla większości naszych reprezentantów, powołanych przez Marka Cieślaka na wspomniane spo(...)
0
Już za pięć dni, dokładnie w sobotę godzinie 17, odbędzie się wielki mecz Polska - Rosja o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Patrząc na formę jego uczestników ścigania na najwyższy(...)
4
23 lipca rusza kolejna edycja Drużynowego Pucharu Świata. Znamy kolory kasków, w jakich wystąpią poszczególne reprezentacje.(...)
0
W czwartek w Krakowie odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji międzypaństwowego meczu żużlowego, Polska ? Rosja. Podczas spotkania, zaprezentowano ceny biletów oraz sk(...)
3
Zwycięstwem Polaków zakończył się półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów w Pilznie. Zawodnicy z Polski zgromadzili na swoim koncie 43 punkty. Za biało ? czerwonymi uplasow(...)
3
Po roku przerwy europejski tour powraca do Rosji. Organizatorzy cyklu Speedway European Championships ogłosili oficjalnie, iż trzecia runda w przyszłym sezonie odbędzie się na prze(...)
3
Dzisiaj w Kamieńsku Uralskim zainaugurowała rosyjska Superliga czyli walka o Drużynowe Mistrzostwo Rosji w ice speedwayu. W zawodach triumfowała ekipa CSKA Moskwa. Drugie miejsce p(...)
0
10 lat temu
Wczoraj w niemieckim Wittstock odbył się test mecz pod nazwą "Pokal fur Frieden und Freundschaft" pomiędzy reprezentacją Niemiec a Rosji. Po zaciętym spotkaniu zwycięstwo jednym pu(...)
0
We wczorajszym barażu Drużynowego Pucharu Świata reprezentacja Rosji wystąpiła w trzyosobowym składzie, przez co międzynarodowa federacja FIM zawiesiła dziś siedmiu jej członków. P(...)
0
Siedmiu Rosyjskich zawodników zostało zawieszonych przez FIM w związku z odmową startów w Drużynowym Pucharze Świata. Wśród zawieszonych zawodników znalazł się Emil Sajfutdinow, kt(...)
1
10 lat temu
Siedmiu Rosyjskich zawodników zostało zawieszonych za odmowę startu w Drużynowym Pucharze Świata! Taką decyzję podjęła FIM.(...)
0
W Vojens nie było większych niespodzianek. Barażowy bój o finał zwyciężyli Polacy i tak jak mogliśmy się tego spodziewać, do końca walczyli o triumf z Brytyjczykami. Trudno szukać (...)
0
Reprezentanci Polski z 48 punktami na koncie zwyciężyli w barażu DPŚ w Vojens i w sobotę staną do walki o złoto z Duńczykami, Szwedami i Australijczykami! Drugie miejce zajęli Bryt(...)
0
Gabriel Waliszko, reporter nc+, za pomocą swojego twittera przekazał, iż trener reprezentacji Rosji stwierdził, iż jego drużyna będzie musiała dzisiaj rywalizować bez braci Łagutów(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com