ROSJA - Wiadomości
0
Igor Kononow zwycięża drugą rundę zmagań o Mistrzostwo Rosji z kompletem punktów.(...)
21
Emocje po sobotnim finale Speedway of Nations powoli opadają a my mamy dla was wywiad ze złotym medalistą Emilem Sajfutdinowem, który walnie przyczynił się zdobycia tego medalu. (...)
349
Reprezentacja Rosji w składzie: Artiom Laguta, Emil Sajfutdinow oraz Gleb Czugunow triumfowali w dwudniowym Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na Stadionie Olimpijs(...)
17
W piękny piątkowy wieczór rozegrano pierwszy historyczny turniej Mistrzostwa Świata Par w nowej formule. Innowacja naprawdę dodała uroku rywalizacji co widać było po tym co działo (...)
251
We wtorek na torze Vastervik odbył się 2. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. W wyrównanej rywalizacji bezpośredni awans do finału wywalczyła reprezentacja Szwecji (37), która jes(...)
377
We wtorek, 4 lipca, odbędzie się drugi półfinał Drużynowego Pucharu Świata w Vastervik, w którym wystąpią reprezentacje Szwecji, Danii, Łotwy i Rosji. Relacja na żywo od 19:00 na n(...)
167
Ostatnim sprawdzianem przed Drużynowym Pucharem Świta dla Reprezentacji Polski będzie mecz towarzyski z Reprezentacją Rosji na stadionie w Ostrowie. Portal ZUZELEND.COM zaprasza na(...)
0
Ruszyła sprzedaż biletów na towarzyski mecz Polska ? Rosja, który już 14 czerwca odbędzie się na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Czerwcowe spotkanie będzie dla trenera(...)
107
8 lat temu
14 czerwca na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się mecz Polska - Rosja. Spotkanie z najlepszymi żużlowcami ?Sbornej?, będzie ostatnim sprawdzianem Żużlowej Repr(...)
102
Drugi dzień Reprezentacja Rosji zakończyła z kompletem podwójnych zwycięstw tym samym wywalczyła tytuł najlepszej drużyny świata w ice speedwayu. Srebrny medal mistrzostw przypadł (...)
1
Turbina Bałakowo w walce o tytuł Drużynowego Mistrza Rosji pokonało na własnym stadionie Mega Łada Togliatti 53:37. (...)
2
W piątek w angielskim Manchesterze odbędzie się w baraż Drużynowego Pucharu Świata. Podano oficjalne składy w jakich wystąpią drużyny podczas tych decydujących o finale zmagań. W n(...)
102
29 lipca o godzinie 20:00 w Manchesterze zostanie rozegrany baraż pomiędzy drużynami, który w zawodach półfinałowych zajęły drugie i trzecie miejsce. O przepustkę do finału będą wa(...)
2
Drużynowy Puchar Świata wkracza w decydującą fazę. W piątek na torze w angielskim Manchesterze odbędzie się baraż DPŚ, natomiast dzień później dojdzie do decydującej finałowej kon(...)
711
Polska reprezentacja wygrała pierwszy półfinał DPŚ w duńskim Vojens. Biało-czerwoni awansowali do finału. W barażu pojadą Dania i Rosja. (...)
0
Drużynowy Puchar Świata od lat jest turniejem, który jest przerywnikiem od Speedway Grand Prix i ligi polskiej. Wybór kadry zawsze budzi wielkie emocje, turnieje bywają zacięte i o(...)
0
We wtorek odbył się kolejny mecz w lidze rosyjskiej. Wostok Władywostok pokonał na własnym torze Mega Ładę Togliatti 53:37. Dla zwycięzców najlepiej punktującym zawodnikiem był Art(...)
23
W poniedziałek poznaliśmy skład reprezentacji Polski, a także zestawienia rywali, z którymi biało-czerwoni zmierzą się w półfinale Drużynowego Pucharu Świata w duńskim Vojens. Zawo(...)
4
Sobotni mecz Polska - Rosja w Krakowie był bardzo udany zarówno dla kibiców, jak i dla partnerów reprezentacji Polski, firm One Sport. Warto przypomnieć, że od bieżącego sezonu, to(...)
0
Dzisiaj na torze krakowskiej Speedway Wandy rozegrany został mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami Polski I Rosji. Spotkanie zakończyło się remisem 45:45. W naszej galerii dostę(...)