Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
RUNE HOLTA - Wiadomości
105
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
363
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
256
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
336
Rune Holta z dziką kartą na ostatnią rundę SEC.(...)
0
Przed chwila klubowe media Eltrox Włókniarz Częstochowa poinformowały o tym, że włodarze klubu porozumiały się z Rune Holtą. Norweg z polskim paszportem przystał na nowe warunki ko(...)
41
Włókniarz Częstochowa przed chwila ogłosił powrót do częstochowskiej drużyny Norwega z polskim paszportem, Rune Holty.(...)
3
Podopieczni Adama Krużyńskiego nie wykorzystali atutu własnego toru i ulegli Betard Sparcie Wrocław w stosunku 41:49. Gości do zwycięstwa poprowadził powracający po kontuzji Tai Wo(...)
44
W niedzielę rozegrano również spotkanie niemieckiej Bundesligi, w którym MSC Brokstedt pokonało na wyjeździe w Diedenbergen DMV White Tigers w stosunku 47:37. Gości do zwycięstwa p(...)
58
Jacek Frątczak opiekun toruńskiego Get Well postanowił podzielić się z opinią publiczną swoimi przemyśleniami a także zdradził kilka szczegółów rozmowy z Pawłem Przedpełskim. Nie z(...)
28
Rune Holta doszedł dzisiaj do porozumienia z włodarzami toruńskiego Get Well, na mocy, którego w przyszłym sezonie będzie ponownie reprezentował jego barwy.(...)
90
Optymistyczne wieści na temat kontuzjowanego Rune Holty napływają z toruńskiego Get Well. Według wpisu jaki ukazał się na oficjalnym profilu klubu, Norweg z polskim paszportem zami(...)
0
W biegu nr. 3 meczu PGE Ekstraligi pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a Get Well Toruń, Rune Holta po tym jak wystartował na jednym kole nie zdołał opanować motocykla i zanotował bard(...)
187
O godzinie 19:00 na Stadionie im. Alfreda Smoczyka dojdzie do rozegrania klasyku najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Otóż miejscowa Unia podejmie Get Well Toruń, niestety pojed(...)
112
Już w najbliższą niedzielę na Stadionie im. Edwarda Jancarza spotkają się ekipy z Gorzowa i Torunia. Już oficjalnie wiadomo, że za Chrisa Holdera pojedzie Grzegorz Walasek, który p(...)
9
Get Well Toruń jest po pierwszych próbnych jazdach na Motoarenie. Sprzyjająca aura sprawiła, że zawodnicy z Grodu Kopernika mogli trenować na własnym obiekcie i wyjazdy za granicę (...)
284
Dzisiaj wedle wcześniejszych zapowiedzi swoje kontrakty z Get Well Toruń podpisali: Jason Doyle oraz Rune Holta. (...)
220
Get Well Toruń po fatalnym sezonie chce jak najszybciej wrócić do walki o najwyższe trofea. W piątek odbyła się konferencja prasowa, na której oficjalnie z klubem pożegnał się Adri(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com