Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SBPC - Wiadomości
365
Od godziny 18:30 na torze stadionu w Gnieźnie rozpocznie się 3 finał Speedway Best Pairs. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich chętnych do śledzenia relacji na żywo z tych zawod(...)
113
5 lat temu
To właśnie tutaj, już dziś o godzinie 18:30, odbędzie się finałowa runda cyklu Speedway Best Pairs. Wspominając o historii Gniezna, nie sposób pominąć legendy o Lechu i Białym Orl(...)
0
Już jutro na torze w Gnieźnie odbędzie się finałowa runda Speedway Best Paris. W ekipie Eko-Dir Speedway Team dojdzie do jednej zmiany. W miejsce awizowanego Szymona Woźniaka desyg(...)
109
Czas na wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Po dwóch rundach zmagań, które odbyły się na toruńskiej Motoarenie oraz w niemieckim Landshut, zmagania teamów sponsors(...)
35
W czwartek 17 sierpnia w Gnieźnie poznamy rozstrzygnięcia tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Jednym z zawodników, którzy wystartują tego dnia na stadionie przy ulicy Wrzesińsk(...)
106
Gniezno będzie gospodarzem wielkiego finału Speedway Best Pairs. Rywalizacja najlepszych teamów sponsorskich odbędzie się już jutro na stadionie przy ul. Wrzesińskiej 25. Początek (...)
164
Monster Energy Speedway Team ma ambicje, żeby w końcu stanąć na podium cyklu Speedway Best Pairs. Joe Parsons sięgnął po wzmocnienie, które ma realnie wpłynąć na jakość jego drużyn(...)
47
Podczas finałowej rundy Speedway Best Pairs 2017, która odbędzie się w Gnieźnie, dojdzie do ostatecznych rozstrzygnięć, a najciekawiej zapowiada się walka o brązowy medal tegoroczn(...)
131
Jeżeli jest jakaś drużyna, która może w swoich startach w Speedway Best Pairs mówić o pechu, to jest to Boll Team. Ekipa ocierała się już niejednokrotnie o zwycięstwo, ale zawsze c(...)
264
Pierwsze dwie rundy tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs upłynęły nam przede wszystkim pod znakiem rywalizacji Fogo Power i Boll Teamu, którym towarzyszył żużel na najwyższym poz(...)
146
Do wielkiego finału tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs pozostał niecały tydzień. 17 sierpnia o godz. 18:30 w Gnieźnie do walki stanie 7 teamów sponsorskich. Jednym z nich będzi(...)
125
Już w czwartek 17 sierpnia, o godz. 18:30 w Gnieźnie, odbędzie się wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Teamy biorące udział zawodach przedstawiły składy, w których(...)
105
Niewiele ponad tydzień został do wielkiego finału tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs, który 17 sierpnia, o godz. 18:30, odbędzie się w Gnieźnie. Monster Energy Speedway Team, k(...)
0
Podczas wielkiego finału tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs, który już 17 sierpnia odbędzie się w Gnieźnie, w drużynie Boll Team wystartuje Gleb Czugunow. Zastąpi on kontuzjowa(...)
0
Podczas wielkiego finału tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs, który już 17 sierpnia odbędzie się w Gnieźnie, w drużynie Boll Team wystartuje Mirosław Jabłoński. Wychowanek Start(...)
174
Po dzisiejszej 3 rundzie Speedway Best Pairs w niemieckim Ladnshut można powiedzieć, że była niemal wierną kopią tej pierwszej z MotoAreny w Toruniu. W finale podobnie jak dwa mies(...)
489
W dniu dzisiejszym o godzinie 18:00 emocjonować będziemy się zmaganiami par podczas Speedway Best Pairs w niemieckim Landshut. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteresowan(...)
0
Już w czwartek zostanie rozegrana trzecia runda Speedway Best Pairs w niemieckim Landshut. Na One-Solar Arena spotka się siedmiu Mistrzów Świata i z pewnością emocji nie zabraknie.(...)
74
Już za tydzień, w Landshut, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Zawodnikiem, który zna niemiecki tor jak własną kieszeń jest najlepszy obecnie reprezentant tego kraju - M(...)
103
Przed nami druga odsłona tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Po emocjonującej rundzie w Toruniu, gdzie na ostatnich metrach finałowego biegu zwycięstwo wywalczyła para Fogo Pow(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com