Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami podsumowanie sezonu 2021 w PGE Ekstralidze. Podczas uroczystej gali w ośmiu kategoriach rozdano statuetki Szczakieli.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SBPC - Wiadomości
0
Niemiecka reprezentacja, która z dziką kartą startowała w drugiej rundzie Speedway Best Pairs Cup w Gustrow, dostała także dziką kartę na wielki finał w Esbjergu, który odbędzie si(...)
0
W najbliższą sobotę zostanie rozegrany ostatni z turniejów Speedway Best Pairs Cup, a niebawem zostaną zainaugurowane rozgrywki Speedway European Championships. Przedstawiciel firm(...)
0
Poznaliśmy skład reprezentacji Polski na finał cyklu Speedway Best Pairs Cup. Przypomnijmy, że zawody odbędą się w duńskim Esbjerg już 9 maja.(...)
0
Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od wielkiego finału Speedway Best Pairs Cup 2015. 9 maja w duńskim Esbjerg siedem najlepszych par żużlowych świata będzie walczyć o punkty, żeby(...)
0
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowy, ósmy odcinek One Sport Speedway Flash. A w nim m.in. podsumowanie drugiej rundy SBPC w Guestrw, zapowiedź trzeciej rundy w Esbjerg etc. Z(...)
0
W nagrodę za dobre wyniki podczas drugiej rundy SBPC w Guestrow dziką kartę na rundę w Esbjerg otrzymali reprezentanci Niemiec. Podczas trzeciej rundy w miejsce reprezentacji Stan(...)
0
Dwie z trzech rund Speedway Best Pairs Cup już za nami. Zawody w Toruniu i Gustrow dostarczyły każdemu z nas wiele wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń, dlatego oczekuje się(...)
0
W drugiej rundzie Speedway Best Pairs Cup tryumfowali Rosjanie.Za nimi uplasowali się Duńczycy, a trzecie miejsce przypadło Polakom. W tym momencie Polacy i Rosjanie mają po tyle s(...)
0
Już tylko niewielki krok dzieli reprezentację Danii od zdobycia pucharu Speedway Best Pairs. Nicki Pedersen i Nielsk Kristian Iversen wywalczyli w niemieckim Gustrow drugie miejsce(...)
0
W minioną sobotę w niemieckim Gustrow rozegrana została 2 ruda Speedway Best Pairs Cup, w których triumfowała Reprezentacja Rosji. Mamy przyjemność przedstawić oficjalny skrót wi(...)
0
Za nami druga runda Speedway Best Pairs Cup. W zeszłą sobotę na stadionie w niemieckim Gustrow tryumfowali Rosjanie w składzie braci Łaguta. Za nimi uplasowali się Duńczycy, a trze(...)
0
Dla niemieckiego żużlowca Tobiasa Buscha druga runda Speedway Best Pairs Cup była debiutem w tym turnieju. Niemcy jechali z dziką kartą i zajęli wczoraj w Gustrow bardzo dobre ? cz(...)
0
Rosjanie triufmowali w II rundzie Speedway Best Pairs Cup w Gustrow. Drugie miejsce przypadło Duńczykom, a trzecie Polakom! Zawody zakończono po 21. wyścigach z powodu padającego d(...)
0
7 lat temu
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich na relację na żywo z II Rundy Speedway Best Pairs w Gustrow!(...)
0
Po zawodach w Toruniu, najlepsze żużlowe pary świata przenoszą się do niemieckiego Güstrow. Na torze zobaczymy także reprezentację Polski, która na MotoArenie była bardzo bliska tr(...)
0
Już w najbliższa sobotę na stadionie w niemieckim Guestrow odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs Cup. Pierwszą rundę zdecydowanie wygrali Duńczycy, drugie miejsce zajęli Pol(...)
0
Portal zuzelend.com przedstawia Państwu nowy, siódmy odcinek One Sport Speedway Flash. A w nim m.in. podsumowanie pierwszej rundy SBPC w Toruniu, zapowiedź drugiej rundy w Guestrow(...)
0
Reprezentacja Australii zajęła podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Cup trzecie miejsce. Przez mocny upadek w Anglii o walkę o Tarczę Elite League, Chris Holder miał nie wys(...)
0
Poprzednim razem byliśmy w Toruniu na tamtejszej MotoArenie. Po niesamowitych przeżyciach, których doznaliśmy podczas trwania inauguracji Speedway Best Pairs Cup, czas na kolejne m(...)
0
Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w pierwszej rundzie Speedway Best Pairs Cup. Jarosław Hampel oraz Piotr Pawlicki wykonali kawał dobrej roboty. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com