Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 16:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SBPC - Wiadomości
0
Czterech mistrzów świata, siedmiu Polaków i jeden puchar, o który powalczy siedem teamów już w najbliższą sobotę w Ostrowie Wielkopolskim Kto okaże się zwycięzcą Speedway Best Pair(...)
0
Już za nieco ponad tydzień w Ostrowie Wielkopolskim rozegrany zostanie Wielki Finał Speedway Best Pairs. Poznaliśmy już listę startową tych zawodów.(...)
0
Finałowa runda rywalizacji o miano najlepszej żużlowej pary zostanie rozegrana 4 czerwca w Ostrowie Wielkopolskim. Po zawodach w niemieckim Landshut klasyfikacja generalna mocno si(...)
48
Zwycięstwem pary Fogo Power w składzie Bartosz Zmarzlik, Piotr Pawlicki, Tobiasz Musielak zakończył się drugi finał Speedway Best Pairs w niemieckim Landshut. Para z Polakami w skł(...)
2
Już 5 maja na stadionie One Solar Arena Ellermuehle rozegrana zostanie druga runda Speedway Best Pairs. Po pierwszych zawodach w Toruniu, liderem klasyfikacji generalnej jest Monst(...)
8
Ekipa Fogo Power nie próżnowała i szybko znalazła zastępcę dla Emila Sajfutdinowa na drugą rundę cyklu Speedway Best Pairs, która odbędzie się 5 maja w niemieckim Landshut. Ros(...)
1
Niemal rzutem na taśmę tj. w ostatnim biegu udało się gościom z Kings Lynn wydrzeć remis na wyjeździe z Leicester Lions. Aby myśleć o jednym punkcie Gwiazdy musiały podwójnie wygra(...)
2
Zwycięzcy inauguracyjnej rundy Speedway Best Pairs w Toruniu jadą do niemieckiego Landshut w niezmienionym składzie. To oznacza, że miejscowi fani speedwaya będą mieli okazję podzi(...)
0
7 lat temu
Dopiero co zakończyliśmy rywalizację w inauguracyjnych zawodach Speedway Best Pairs w Toruniu, a na horyzoncie pojawiają się już Niemcy i druga runda turnieju. Obieramy kierunek LA(...)
11
W rozegranym przed chwilą spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Pirates wygrało zdecydowanie z Lakeside Hammers 57:33. W spotkaniu tym wystąpiło dwóch Polaków, z których bardzo(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z 1 rundy Speedway Best Pairs, która rozegrana została na toruńskiej MotoArenie. Autorem zdjęć jest fotoreporterka portalu ZUZELEND.COM, (...)
8
Grzegorz Zengota zastąpi Emila Sajfudinowa w XIII Memoriale Edwarda Jancarza. Rosjanin podczas dzisiejszej rundy Speedway Best Pairs Cup w Toruniu upadł na tor i był zmuszony do re(...)
39
Podczas inauguracyjnej rundy Speedway Best Pairs, bajki dzieciom na MotoArenie czytać będzie jeden z uczestników sobotnich zawodów - Grigorij Łaguta. Rosjanin zdradza także swoje(...)
0
Nową świecką tradycją jest, że żużlowy sezon na poważnie rozpoczyna się od batalii duetów na toruńskiej Motoarenie. Do tej pory ścigały się tam pary narodowe, od tego roku najl(...)
1
Chris, co sądzisz o nowej formule, nowej idei Speedway Best Pairs? - Myślę, że nowa formuła jest bardzo dobra. Pozwala zaangażować się sponsorom. Wielu z nich sponsoruje świetnyc(...)
2
Zawody Speedway Best Pairs Cup zbliżają się wielkimi krokami. W grodzie Kopernika zjawią się najlepsze pary żużlowe.(...)
6
Inauguracja cyklu Speedway Best Pairs w Toruniu zbliża się wielkimi krokami. 2 kwietnia o godzinie 17.00 na MotoArenie rozpocznie się walka o pierwsze punkty do klasyfikacje genera(...)
0
Team złożony wyłącznie z polskich zawodników, walka o podium i odkręcanie gazu na maksa, co można zresztą zauważyć w logo drużyny ? to hasła idealnie opisujące eport2000.pl Team.(...)
0
Inauguracja cyklu Speedway Best Pairs to dobra okazja, by na stadion żużlowy wybrać się ze swoją drugą połówką. Najlepsze pary żużlowe na torze i najlepsze pary na trybunach. Z tej(...)
0
Artem Laguta, jego starszy brat Grigorij oraz brązowy medalista ubiegłorocznego cyklu Speedway Euro Championship, Antonio Lindbaeck będą reprezentować barwy Nie Racing podczas zbli(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com