Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Wolverhampton Wolvess
Wczoraj o 13:00
Wczoraj o 14:00
Wczoraj o 15:00
LIVE
Peterborough Phanters
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 21:00
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEBASTIAN ULAMEK - Wiadomości
169
W Lany Poniedziałek o godzinie 15.00 w Poznaniu odbędzie się Turniej z Okazji 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego. (...)
8
Porsing nie pojedzie.(...)
284
Mija drugi dzień okienka transferowego, a skład Stal-Met Kolejarza Opole jest już niemal gotowy. Dzisiaj włodarze opolskiego klubu przedstawili hit transferowy. W nadchodzącym sezo(...)
102
Patryk Dudek choć wygrał bieg finałowy Race of the Night w niemieckim Wittstock to ostatecznie musiał zadowolić trzecim miejscem w zawodach. W imprezie triumfował zdobywca najwięks(...)
107
Reprezentacja Danii wygrała rozgrywany wczoraj na torze w Wittstock czwórmecz o Puchar Pokoju i Przyjaźni. Drugie miejsce przypadło drużynie Polski, której do zwycięzców zabrakło z(...)
106
AK Marketa Praha wygraną w dzisiejszej rundzie czeskiej Extraligi umocniła się na fotelu lidera w ligowej tabeli. Drugie miejsce zajęli zawodnicy AK 3ton Slany, a trzecie Słowacy z(...)
110
Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa w zaległym spotkaniu 5. kolejki PGE Ekstraligi pokonał przed własną publicznością Get Well Toruń 52:38. Dla częstochowian to druga wygrana(...)
98
Get Well Toruń ma na swoim koncie cztery porażki i jedno upragnione zwycięstwo z ROW-em Rybnik przed własną publicznością. W najbliższą niedzielę ?Anioły? jadą szukać pierwszych li(...)
4
Get Well Toruń ma na swoim koncie cztery porażki z rzędu. W najbliższą niedzielę ?Anioły? jadą szukać pierwszych ligowych punktów pod Jasną Górę gdzie zmierzą się z Włókniarzem Vit(...)
0
Josef Franc wygrał rozgrywany dzisiaj na praskiej Markecie turniej Praga Open. Drugie miejsce przypadło dla Sebastiana Ułamka, zaś trzecie zdobył Hynek Stichauer. Po rundzie zasadn(...)
5
Decyzja o zakończeniu kariery sportowej nigdy nie jest prosta. W sporcie motorowym, takim jak żużel, jest to o tyle trudniejsze, że dyscyplinie tej towarzyszą ogromne emocje i adre(...)
5
Z popiołów niczym feniks, w bólach, cierpieniu i dozie cierpliwości odradzał się klub z Częstochowy. Tak się odrodził, że ponownie zapukał do ekstraligowych drzwi, a one? O dziwo s(...)
103
Czwartek okazał się niezwykle dobrym dniem dla częstochowskich kibiców. Drugim zawodnikiem, po Rune Holcie, który zdecydował się na podpisanie umowy z Włókniarzem jest Sebastian Uł(...)
0
Sebastian Ułamek dołączył do Eko-Dir Włókniarza Częstochowa podczas sezonu i został najskuteczniejszym zawodnikiem tej drużyny. Teraz Ułamek deklaruje, że chęć pozostania w swoim(...)
194
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Speedway Bundesligi, MC Nordstern Stralsund uległo na własnym torze MSC Brokstedt 37:47. Po stronie gospodarzy bardzo dobry mecz zaliczył Rafał (...)
111
We wtorek podczas konferencji w Urzędzie Miasta Lublina wylosowano numery startowe na Puchar Nice Polskiej Ligi Żużlowej, który odbędzie się 14.08.2016 r. na torze żużlowym w Lubli(...)
4
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa nie miał najmniejszych problemów w niedzielnym spotkaniu z Polonią Bydgoszcz. "Gryfy" uległy "Lwom" aż 66:24.(...)
4
Już jutro częstochowski Włókniarz podejmie bydgoską Polonię w ramach Nice PLŻ.(...)
1
Bydgoska Polonia po wyrównanym spotkaniu uległa na swoim torze gościom z Częstochowy w stosunku 41 do 49.(...)
1
Niemal rzutem na taśmę tj. w ostatnim biegu udało się gościom z Kings Lynn wydrzeć remis na wyjeździe z Leicester Lions. Aby myśleć o jednym punkcie Gwiazdy musiały podwójnie wygra(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com