Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
SEBASTIAN ULAMEK - Wiadomości
0
W 4 kolejce Nice PLŻ ŻKS ROW Rybnik rozgromił Orła Łódź 62:27. Zespół z Rybnika potwierdził swoje aspiracje do awansu.(...)
0
Ciekawie zapowiadał się mecz ŻKS-u ROW-u Rybnik z Orłem Łódź, ale rzeczywistość okazała się nieco inna. Rekiny pokonały bardzo wysoko łodzian 62:27. Żaden z zawodników drużyny gośc(...)
0
Za nami kolejne ligowe emocje w tym roku. Wczorajsze spotkania Nice PLŻ przyniosły ciekawe rezultaty. Po przedstawieniu siódemki najlepszych zawodników 3. kolejki PGE Ekstraligi, p(...)
0
Nareszcie pogoda zaczęła dopisywać i wszelkie działania żużlowe mogły ruszyć pełną parą. Wszystkie miasta, w których czarny sport jest bardzo ważną częścią życia każdego kibica, z (...)
0
Pogrom w Rybniku, gospodarze odnieśli pewne zwycięstwo z drużyną z Krakowa wynikiem 62:28 i tym samym objęli prowadzenie w tabeli Nice PLŻ. Jakie odczucia po tym meczu mieli sami z(...)
0
Zupełnie jednostronny pojedynek obejrzeli kibice przed telewizorami i ci zgromadzeni na stadionie przy ulicy Gliwickiej. Speedway Wanda Instal Kraków uległa miejscowej drużynie bar(...)
0
Zarówno Jarka Hampela, jak i Krzysztofa Kasprzaka stać na odebranie tytułu Gregowi Hancockowi. Liczę, że warszawskie pożegnanie Tomka Golloba z indywidualnymi mistrzostwami świata (...)
0
Krzysztof Buczkowski wygrał jubileusz na 15-lecie startów na żużlu Adriana Miedzińskiego. Zawodnik GKM-u Grudziądz zdobył 11 "oczek" i trzy bonusy. Na "pudle" oprócz popularnego "B(...)
1
Betard Sparta Wrocław w poniedziałkowym meczu sparingowym bez najmniejszych problemów poradziła sobie z ŻKS ROW-em Rybnik. Wrocławianie zwyciężyli 57:33.(...)
0
Prezes rybnickiego klubu już od dawna zapowiadał starty Damiana Balińskiego w Rybniku. Ten jednak kontrakt podpisał w Lesznie i pojawiały się sprzeczne informacje.(...)
0
W poniedziałek w Rybniku przedstawiono trzech nowych zawodników ŻKS ROW-u. Do rybnickiej drużyny dołączyli Troy Batchelor, Sebastian Ułamek i Damian Baliński.(...)
0
W piątek w Rzeszowie rozegrano XXX Memoriał Eugeniusza Nazimka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Grigorija Łaguty. Drugie miejsce zajął Sebastian Ułamek, a trzecie przypadło dla A(...)
0
Bardzo pechowo zakończyło się dla Sebastiana Ułamka spotkanie brytyjskiej Elite League, w którym jego ekipa, The Lakeside Hammers podejmowała Eastbourne Eagles. W biegu szóstym Seb(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu niemieckiej Bundesligi ekipa MSC Wolfe Wittstock podejmowała na własnym torze zespół Brokstedt Wikinger. Najlepszym zawodnikiem meczu okazał się Sebastian U(...)
0
Sebastian Ułamek i Mariusz Puszakowski z powodzeniem wystąpili w półfinale Mistrzostw Europy Par. Polski duet zajął pierwsze miejsce w zawodach w węgierskim Miszkolcu i obok reprez(...)
0
W zakończonym przed chwilą turnieju eliminacyjnym Złotego Kasku w Rawiczu najlepszy okazał się Damian Baliński (13 punktów). Drugi był Sebastian Ułamek (13 punktów), a trzeci Przem(...)
0
Zarówno działacze, jak i zawodnicy Lechmy Startu Gniezno zapowiadają walkę o coś więcej niż tylko o utrzymanie. Sebastian Ułamek dodatkowo potwierdza, że lubi gnieźnieński owal i c(...)
0
Sebastian Ułamek to nowy nabytek Lechmy Startu Gniezno. Swoje przygotowania do sezonu rozpoczął jednak w Częstochowie.(...)
0
Sebastian Ułamek został nowym zawodnikiem beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej - Lechmy Startu Gniezno. Jest to kolejne, po Mateju Zagarze wzmocnienie klubu z ul. Wrzesińskiej (...)
0
Sebastian Ułamek, który w niedzielne popołudnie zdobył w wyjazdowym meczu w Bydgoszczy 13 punktów z bonusem, na konferencji podzielił się swoimi wrażeniami dotyczącymi zawodów.(...)