Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEBASTIAN ULAMEK - Wiadomości
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu brytyjskiej Elite League Leicester Lions pokonało na własnym torze Swindon Robins 50:42. Bardzo dobry mecz zaliczył Szymon Wożniak notują na swoim ko(...)
22
Sebastian Ułamek po ośmiu latach przerwy został ponownie zawodnikiem drużyny z Częstochowy. Ułamek do Częstochowy trafił na zasadzie wypożyczenia z Wrocławia.(...)
104
We wtorek, 5 kwietnia, na SGP Arenie w Częstochowie odbyła się zaległa runda eliminacji do Złotego Kasku. W zawodach triumfował Piotr Protasiewicz, który wywalczył komplet punktów.(...)
3
Po awansie do wyższej klasy rozgrywkowej naturalnym było wzmocnienie składu KS ROW-u Rybnik. Głównymi trzonami w przypadku zawodników zagranicznych będą Andreas Jonsson i Grigorij (...)
5
63.Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego zakończył sezon żużlowy w Polsce. W zawodach zwyciężył Krystian Pieszczek, wyprzedzając swojego kolegę klubowego Patryka(...)
6
Przez całą rundę zasadniczą Sebastian Ułamek był niekwestionowanym liderem ŻKS-u ROW Rybnik. Niestety dla rybniczan, zawiódł w ostatnich, najważniejszych meczach. Nic więc dziwnego(...)
34
Powoli opadają emocje po przegranym półfinale fazy play-off z ŻKS Ostrovią Ostrów Wielkopolski. Nastał czas pierwszych refleksji, pytań i odpowiedzi. W piątkowy wieczór rybniccy ki(...)
1
W szóstej rundzie czeskiej Extralidze rozgrywanej na torze w Slany triumfowała ekipa AK Marketa Praga. Zawody zakończono po czternastu biegach z powodu zapadającego zmroku oraz dod(...)
0
Zamiast sparingu Betard Sparty Wrocław z MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów w Częstochowie rozegrano treningowy turniej par, w którym triumfowali Artur Czaja i Vaclav Milik.(...)
0
W niedzielę w Rybniku, Ostrowie i Daugavpils rozegrano spotkania 12. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Przedstawiamy zestawienie najlepszych zawodników tej rundy.(...)
0
Obyło się bez niespodzianek i kolejny pogrom na ul. Gliwickiej stał się faktem. Podobne spotkania w tym roku rybniccy kibice mieli już okazję oglądać wielokrotnie. Od początku do k(...)
0
W niedzielę w Gnieźnie rozegrano zaległy pojedynek Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W związku z tym możemy już przedstawić siódemkę najlepszych zawodników tej kolejki.(...)
0
Mecz pomiędzy Orłem Łódź a ŻKS ROW Rybnik zakończył się pewnym zwycięstwem gości. Zobaczmy, jak wydarzenia na torze skomentowali zawodnicy. (...)
0
W 11 kolejce, lider rozgrywek ŻKS ROW Rybnik odniósł przekonujące zwycięstwo na torze w Łodzi. Gospodarzom nie pomógł debiutujący w zespole Stanisław Burza, ani powracający po groź(...)
0
Nadrabiamy zaległości. 8. kolejka Nice Polskiej Ligi Żużlowej rozegrana została 14 czerwca, wtedy jednak ze względu na przełożony finał DPŚ nie odbył się mecz w Rybniku, który odby(...)
0
ŻKS ROW odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem drużynie z Górnego Śląska uległa Wanda Kraków, przegrywając na swoim torze 32:58. ROW zgarnął 3 punkty do tabeli ligowej. Całe spotkan(...)
0
W jedynym niedzielnym spotkaniu ligi niemieckiej miejscowy Wolfslake Falubaz przegrał 41:46 z drużyną MC Nordstern Stralsund. Drużynę do zwycięstwa poprowadził Kevin Woelbert, zdob(...)
0
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno ulegli na swoim torze drużynie ŻKSu ROWu Rybnik 42:48. Ekipa z Górnego Śląska była stawiana w roli faworyta i udowodniła to już na samym początku mec(...)
0
Hit 1. kolejki Nice PLŻ dla Ostrovii. Drużyna Marka Cieślaka odniosła zwycięstwo nad drużyną z Rybnika, ale przewaga przed meczem rewanżowym nie robi takiego wrażenia. Ostrowian do(...)
0
Za nami kolejne ligowe emocje w tym roku. Wczorajsze spotkania Nice PLŻ przyniosły ciekawe rezultaty. Jak co kolejkę przedstawiamy siódemkę kolejki według portalu ZUZELEND.com.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com