Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SLAWOMIR KRYJOM - Wiadomości
1
Sławomir Kryjom od dzisiaj zasiadł na fotelu dyrektora zarządzającego Fogo Unii Leszno.(...)
0
- Nie jesteśmy instytucją charytatywną, to szaleńczy wymysł - tak prezydent Leszna Łukasz Borowiak komentuje kolejne wymogi żużlowej PGE Ekstraligi. Po konieczności budowy odwodnie(...)
42
Francuski zawodnik Dimitri Berge, uzgodnił warunki kontraktu z Trans MF Landshut Devils. Jest to drugi zawodnik z obecnej kadry zdecydował się na ten krok. (...)
101
Menedżer MF Trans Landshut Devils: Urwać punkt Falubazowi(...)
101
Możemy myśleć o punkcie bonusowym – wypowiedzi po meczu Rybnik – Landshut(...)
0
Kiedy nastąpi start eWinner 1. Ligi Żużlowej? Według wstępnych deklaracji ma to się stać miesiąc po tym, jak ruszy PGE Ekstraliga, w której pierwszą kolejkę zaplanowano na 12 czerw(...)
3
Gościem w Nice PLŻ nie może być każdy. Ja już mam oferty z niższej ligi dla Janusza Kołodzieja, a przecież nie o to chodzi ? mówi Krzysztof Cegielski. Trwa dyskusja dotycząca ostat(...)
2
Komisja Orzekająca Enea Ekstraligi, oprócz Unibaxu Toruń, ukarała także menedżera Sławomira Kryjoma.(...)
5
Dziś o godzinie 12 w Bydgoszczy Komisja Orzekająca Enea Ekstraligi przedstawiła wymiar kary nałożonej na Unibax Toruń w związku z walkowerem w finale DMP. (...)
0
Przed Sławomirem Kryjomem niezwykle pracowite dwa tygodnie. Już w niedzielę torunianie rozpoczną decydującą walkę o tytuł mistrzowski. Ich rywalem będzie ekipa Stelmetu Falubazu Zi(...)
0
W ostatnim wyścigu rewanżowego meczu półfinałowego Enea Ekstraligi w Częstochowie groźnie wyglądający upadek zanotował Tomasz Gollob. Wyprzedzony przez Rune Holtę zawodnik Unibaxu (...)
0
Ekipa Unibaxu Toruń zameldowała się w wielkim finale Enea Ekstraligi. We wczorajszym rewanżowym spotkaniu półfinałowym torunianie obronili ośmiopunktową zaliczkę, jaką udało im się(...)
0
Wielkimi krokami zbliżają się decydujące rozstrzygnięcia w Enea Ekstralidze. Po pierwszych meczach półfinałowych na papierze bliżej awansu są Unibax Toruń i Unia Tarnów, jednak zal(...)
0
Niewiele czasu pozostało torunianom i częstochowianom na przygotowanie się do niedzielnego meczu rewanżowego w półfinale Enea Ekstraligi. Na SGP Arenie w Częstochowie "Lwy" będą pr(...)
0
We wczorajszym meczu półfinałowym Enea Ekstraligi chwilę grozy przeżył Kamil Brzozowski. Zawodnik Unibaxu nie zdołał wyhamować przez upadającym Emilem Sajfutdinowem i z impetem prz(...)
0
Za nieco ponad trzy godziny na MotoArenie dojdzie do arcyciekawego starcia ekip Unibaxu Toruń i Włókniarza Częstochowa. Półfinałowy dwumecz toruńsko-częstochowski budzi wśród kibic(...)
0
Już dziś o godzinie 20:00 Unibax Toruń stanie do walki o finał Enea Ekstraligi. Menadżer torunian - Sławomir Kryjom - pokusił się o krótkie podsumowanie rundy zasadniczej poprzez i(...)
0
Już dziś na toruńskiej MotoArenie odbędzie się pierwszy z tegorocznych meczów półfinałowych w Enea Ekstralidze. Unibax na drodze do upragnionego finału rozgrywek musi zmierzyć się (...)
0
Już jutro na MotoArenie w Toruniu mecz miejscowego Unibaxu z Dospelem CKM Włókniarzem Częstochowa. Stawką toruńsko-częstochowskiej konfrontacji będzie awans do finału rozgrywek o D(...)
0
Już niespełna 22 godziny pozostały do rozpoczęcia 17. kolejki Enea Ekstraligi. W meczu decydującym o układzie górnej części tabeli Unibax Toruń podejmie Fogo Unię Leszno. W ekipie (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com