Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)
SZYMON WOZNIAK - Wiadomości
2
Poznaliśmy datę startu rozgrywek PGE Ekstraligi oraz nowe zasady do których należy będzie się zastosować w trakcie przeprowadzania rozgrywek. Skończyła się pewna niewiedza z oczeki(...)
3
Stal Gorzów odkryła wszystkie karty. Znamy skład seniorski zespołu, który w najbliższym sezonie będzie walczyć w PGE Ekstralidze o jak najkorzystniejszy wynik. Czy są niespodzianki(...)
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
417
W piątkowy wieczór gorzowianie zremisowali z drużyną z Częstochowy. Szymon Woźniak wywalczył dla żółto-niebieskich 12 punktów. (...)
69
Jak poinformował klub z Gorzowa, Szymon Woźniak przeszedł szczegółowe badania po upadku w szwedzkiej Elitserien, który miał miejsce we wtorek na torze w Vetlandzie.(...)
0
Szymon Woźniak z 12 punktami został sklasyfikowany na pierwszym miejscu ćwierćfinału IMP w Gdańsku. Drugą i trzecią lokatę z taką samą zdobyczą punktową zakończyli odpowiednio: Mak(...)
0
W piątkowy wieczór podopieczni Stanisława Chomskiego podejmowali ekipę z Grudziądza. Drużyna z miasta nad Wartą wygrała 51:39.(...)
42
Niedzielny wieczór truly.work Stal Gorzów poległa na domowym torze w pojedynku z Stelmet Falubazem Zielona Góra. Jednym z lepiej punktujących zawodników w ekipie gospodarzy był Szy(...)
428
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. Najlepszym z całej stawki okazał się Szymona Woźniak, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Opróc(...)
774
W trakcie weekendu zawodnicy Truly.work Stali Gorzów odjechali pierwsze treningi punktowane z MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwszy z nich zakończył się minimalną wygrana Stali na grudz(...)
182
W piątkowe popołudnie na stadionie Edwarda Jancarza żużlowcy gorzowskiej Stali spotkali się z kibicami. (...)
60
Podopieczni Stanisława Chomskiego od niedzieli przebywają w Szklarskiej Porębie, gdzie pod okiem specjalistów przygotowują się do nadchodzącego sezonu.(...)
310
Kibice z miasta nad Wartą mają powody do radości, kontrakt z klubem na kolejny sezon przedłużył Szymon Woźniak. (...)
77
Zwycięzcą rundy zasadniczej i tym samym całego turnieju „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta” został Artiom Łaguta z wynikiem 14 punktów. Tai Woffinden, który również zd(...)
0
Tegoroczny finał PGE Ekstraligi zakończył się zasłużoną wygraną Fogo Unii Leszno, jednak gorzowska Stal dzielnie walczyła z Bykami. Ostatecznie losy medali rozstrzygnęły się przed (...)
221
Fogo Unia Leszno w sobotni wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 50:40. Leszczynianie drugi raz z rzędy stanęli na najwyższym stopni(...)