Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SZYMON WOZNIAK - Wiadomości
0
Szymon Woźniak miał okazje zadebiutować w sobotę na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas 2 rundy Speedway Grand Prix.(...)
0
Złoty Kask połączony z Memoriałem Jerzego Szczakiela rozgrywany na torze w Opolu padł łupem Dominika Kubery. Zawodnik Orlen Oil Motor Lublin pokonał drugiego, Kacpraw Worynę oraz t(...)
0
4-krtotny Indywidualny Mistrz Świata, Greg Hancock od przyszłego sezonu dołącza do sztabu Szymona Woźniaka.(...)
0
Reprezentacja Polski w składzie: Przemysław Pawlicki, Szymon Woźniak oraz Mateusz Cierniak zwyciężyła w Mistrzostwach Europy Par rozgrywanych na torze im. Mariana Spychały w Opolu.(...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Jason Doyle, Martin Vaculik oraz Szymon Woźniak uzyskali awans do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix z dzisiejszego SGP Challegne w szwedzkim Gislaved. (...)
0
12 miesięcy temu
Badania lekarskie jakie przeszedł Szymon Woźniak po meczu ligowym w Lublinie nie wykazały żadnych złamań.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 runda Tauron SEC - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Szymon Woźniak.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig pierwszego finału Canal+ Online IMP rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim u(...)
0
Szymon Woźniak po raz kolejny wystartuje w rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Zawodnik ebut.pl Stali Gorzów, po raz trzecie dostał bowiem dziką kartę. Rezerwowymi będą Oskar Fajfer(...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
21
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Smederna Eskilstuna w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piotr Pawlicki zwyciężył w dzisiejszym IMP Challenge rozgrywanym na torze w Grudziądzu. Tuż za nim był Szymon Woźniak, zaś na najniższym stopniu podium stanął, będąc jednocześnie w(...)
49
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
Piraterna Motala pokonał(a) na wyjeździe Indianerna Kumla w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
162
Wygraną Szymona Woźniaka zakończyła się runda eliminacyjna do cyklu SEC rozgrywana w węgierskim Debreczynie. Z kolei w austriackim Mureck triumfował Timo Lahti.(...)
22
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 41:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wczoraj na czterech torach odbyły się ćwierćfinały Indywidulanych Mistrzostw Polski. Z każdej z rund do IMP Challengu, awansowało po czterech zawodników. Poniżej wyniki z tych run(...)
166
ebut.pl Stal Gorzów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
7
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com