Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin zremisował(a) na wyjeździe z ekipą ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SZYMON WOZNIAK - Wiadomości
108
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1/4 IMP - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Szymon Woźniak. Za nim uplasowali się Jarosław Hampel oraz Piotr Protasiewicz(...)
932
W drugiej kolejce PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY Stal Gorzów pokonały MOTOR Lublin 52:38. Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte, ostatecznie lepsi okazali się gospodarze. N(...)
106
Zapraszamy do wywiadu z wychowankiem Polonii Bydgoszcz, a obecnie zawodnikiem Moje Bermudy Stal Gorzów - Szymonem Woźniakiem, który w najbliższy poniedziałek będzie rywalizował w X(...)
42
Za nami finał PGE Ekstraligi. W dwumeczu najlepsi okazali się zawodnicy Unii Leszno, którzy pokonali Stal Gorzów. Zawodnicy gorzowskiego klubu docenili siłę rywala i bardzo cieszą (...)
98
Maciej Janowski po raz drugi w swojej karierze sięgnął po tytuł najlepszego żużlowca Polski. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zaś brąz IMP zdobył Szymon Woźniak. Na czwartym (...)
100
W pierwszej kolejce PGE Ekstraligi podopieczni Stanisława Chomskiego podejmowali u siebie Mistrza Polski. Gospodarze przegrali mecz inauguracyjny 41:49.(...)
2
Poznaliśmy datę startu rozgrywek PGE Ekstraligi oraz nowe zasady do których należy będzie się zastosować w trakcie przeprowadzania rozgrywek. Skończyła się pewna niewiedza z oczeki(...)
3
Stal Gorzów odkryła wszystkie karty. Znamy skład seniorski zespołu, który w najbliższym sezonie będzie walczyć w PGE Ekstralidze o jak najkorzystniejszy wynik. Czy są niespodzianki(...)
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
417
W piątkowy wieczór gorzowianie zremisowali z drużyną z Częstochowy. Szymon Woźniak wywalczył dla żółto-niebieskich 12 punktów. (...)
69
Jak poinformował klub z Gorzowa, Szymon Woźniak przeszedł szczegółowe badania po upadku w szwedzkiej Elitserien, który miał miejsce we wtorek na torze w Vetlandzie.(...)
0
Szymon Woźniak z 12 punktami został sklasyfikowany na pierwszym miejscu ćwierćfinału IMP w Gdańsku. Drugą i trzecią lokatę z taką samą zdobyczą punktową zakończyli odpowiednio: Mak(...)
0
W piątkowy wieczór podopieczni Stanisława Chomskiego podejmowali ekipę z Grudziądza. Drużyna z miasta nad Wartą wygrała 51:39.(...)
42
Niedzielny wieczór truly.work Stal Gorzów poległa na domowym torze w pojedynku z Stelmet Falubazem Zielona Góra. Jednym z lepiej punktujących zawodników w ekipie gospodarzy był Szy(...)
428
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. Najlepszym z całej stawki okazał się Szymona Woźniak, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Opróc(...)
774
W trakcie weekendu zawodnicy Truly.work Stali Gorzów odjechali pierwsze treningi punktowane z MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwszy z nich zakończył się minimalną wygrana Stali na grudz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com