SZYMON WOZNIAK - Wiadomości
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
417
W piątkowy wieczór gorzowianie zremisowali z drużyną z Częstochowy. Szymon Woźniak wywalczył dla żółto-niebieskich 12 punktów. (...)
69
Jak poinformował klub z Gorzowa, Szymon Woźniak przeszedł szczegółowe badania po upadku w szwedzkiej Elitserien, który miał miejsce we wtorek na torze w Vetlandzie.(...)
0
Szymon Woźniak z 12 punktami został sklasyfikowany na pierwszym miejscu ćwierćfinału IMP w Gdańsku. Drugą i trzecią lokatę z taką samą zdobyczą punktową zakończyli odpowiednio: Mak(...)
0
W piątkowy wieczór podopieczni Stanisława Chomskiego podejmowali ekipę z Grudziądza. Drużyna z miasta nad Wartą wygrała 51:39.(...)
42
Niedzielny wieczór truly.work Stal Gorzów poległa na domowym torze w pojedynku z Stelmet Falubazem Zielona Góra. Jednym z lepiej punktujących zawodników w ekipie gospodarzy był Szy(...)
428
We wtorek w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. Najlepszym z całej stawki okazał się Szymona Woźniak, który tylko raz musiał uznać wyższość rywala. Opróc(...)
774
W trakcie weekendu zawodnicy Truly.work Stali Gorzów odjechali pierwsze treningi punktowane z MRGARDEN GKM Grudziądz. Pierwszy z nich zakończył się minimalną wygrana Stali na grudz(...)
182
W piątkowe popołudnie na stadionie Edwarda Jancarza żużlowcy gorzowskiej Stali spotkali się z kibicami. (...)
60
Podopieczni Stanisława Chomskiego od niedzieli przebywają w Szklarskiej Porębie, gdzie pod okiem specjalistów przygotowują się do nadchodzącego sezonu.(...)
310
Kibice z miasta nad Wartą mają powody do radości, kontrakt z klubem na kolejny sezon przedłużył Szymon Woźniak. (...)
77
Zwycięzcą rundy zasadniczej i tym samym całego turnieju „60 lat żużla w Nowej Hucie o Puchar Prezydenta” został Artiom Łaguta z wynikiem 14 punktów. Tai Woffinden, który również zd(...)
0
Tegoroczny finał PGE Ekstraligi zakończył się zasłużoną wygraną Fogo Unii Leszno, jednak gorzowska Stal dzielnie walczyła z Bykami. Ostatecznie losy medali rozstrzygnęły się przed (...)
221
Fogo Unia Leszno w sobotni wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka pokonała Cash Broker Stal Gorzów w stosunku 50:40. Leszczynianie drugi raz z rzędy stanęli na najwyższym stopni(...)
15
Jednym z cichych bohaterów pierwszego meczu półfinałowego był bez wątpienia Szymon Woźniak, który przez całe zawody zdobywał bezcenne punkty aby na końcu zawodów zapisać na swoim k(...)
14
Martin Vaculik wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a na najniższym stopniu podium stanął Tai Woffinden. Czwartą pozycję w finale zajął Party(...)
75
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się 7 runda z cyklu zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata, dziką kartę na ten turniej zdobył Szymon Woźniak. (...)
7
Już dzisiaj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się siódma runda cyklu Grand Prix. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19:00.(...)
188
Klub z miasta nad Wartą ma w tym sezonie wyjątkowego pecha, jeśli chodzi o kontuzje. Szymon Woźniak jest czwartym zawodnikiem, który w przeciągu zaledwie 3 miesięcy musiał zrobić s(...)