Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TAURON SEC - Wiadomości
0
Norbert Magosi otrzymał dziką kartę na 1 rundę Tauron Speedway European Championship, która 8 czerwca odbędzie się w węgierskim Debreczynie.(...)
0
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
0
Ostatnia runda kwalifikacyjna do cyklu Tauron SEC rozegrana została w Krsko. To ona wyłoniła czterech ostatnich zawodników, którzy 12 maja wystartują w SEC Challegne w łotewskim Da(...)
0
Maciej Janowski po wygraniu biegu dodatkowego o I miejsce z Przemysłąwem Pawlickim oraz Rasmusem Jensenem triumfował w rundzie kwalifikacyjnej do cyklu Tauron SEC.(...)
0
W kwalifikacjach do Tauron SEC rozgrywanych w węgierskim Debreczynie triumfował Ander Thomsen. Oprócz Dunczyka awans do SEC Chalegne uzyskali Jacob Thorssell, Kacper Woryna oraz Je(...)
4
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś s(...)
0
Promotor cyklu TAURON Speedway Euro Championship One Sport, wraz z FIM Europe poinformowali, że Wielki Finał przyszłorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy odbędzie się na Stadi(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł zwycięstwo w czwartym , a za razem ostatnim finale Tauron Speedway European Championship rozgrywanym w czeskich Pardubicach. Zawody zostały zakończone po r(...)
0
Na torze przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy w sobotni wieczór rozegrano 3 finał z cyklu Tauron SEC. W zawodach zwyciężył Duńczyk, Leon Madsen, który w biegu finałowym wyprzedził swo(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen, zaś trzeci uplasował się (...)
4
Trzecia runda TAURON SEC zbliża się wielkimi krokami. Po dwuletniej przerwie cykl powraca do Bydgoszczy. (...)
0
Po rozegraniu dwóch finałów cyklu Tauron SEC na czele klasyfikacji generalnej nastąpiła zmiana. Mikkel Michelsen wskoczył na fotel lidera w miejsce Leona Madsena, który w niemiecki(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Andrzej Lebiediew(...)
0
Czas na drugą rundę Tauron SEC 2023. Rywalizacja przenosi się do Gustrow, gdzie po raz ósmy odbędzie się runda Indywidualnych Mistrzostw Europy. (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 runda Tauron SEC - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Szymon Woźniak.(...)
0
Dominik Kubera nie wystartuje w jutrzejszej inauguracyjnej rundzie TAURON SEC 2023. W miejsce Polaka na torze w Częstochowie wystąpi Fin, Timo Lahti.(...)
0
ław Hampel, Dominik Kubera, Wiktor Przyjemski – tak prezentuje się skład Reprezentacji Polski na European Team Speedway Championship Final A. Zawody z udziałem Polaków zaplanowano (...)
193
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Dan Bewley.(...)
104
Zawodnicy walczący o tytuł najlepszego w Europie poznali numery startowe, z którymi wystartują 6 sierpnia w niemieckim Gustrow. Zwycięzca z Rybnika Leon Madsen wystartuje z „16”.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com