Dan Bewley we wczorajszym meczu angielskiej ROWE Motor Oli Premiership zanotował groźny upadek., którego skutki nie pozwoliły mu dalszego kontynowania spotkania.(...)
TAURON SEC - Wiadomości
193
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Dan Bewley.(...)
104
Zawodnicy walczący o tytuł najlepszego w Europie poznali numery startowe, z którymi wystartują 6 sierpnia w niemieckim Gustrow. Zwycięzca z Rybnika Leon Madsen wystartuje z „16”.(...)
0
Kibice Dominika Kubery będą mieli okazję dopingować go podczas startu w 1 finale cyklu Tauron SEC.(...)
0
Już 2 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku rozpocznie się rywalizacja o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Na Gliwickiej 72 zawodnicy będą chcieli jak najlepiej rozpocz(...)
105
Kacper Woryna otrzymał dziką kartę na pierwszy finał Tauron SEC, który 2 lipca rozegrany zostanie na jego macierzystym torze w Rybniku.(...)
0
Za nami wyjątkowy cykl Tauron SEC 2020. Rozgrywki dostarczyły nam wielu sportowych emocji i kilku smaczków, o których warto wspomnieć już po ich zakończeniu. Miłośnicy ciekawostek (...)
103
Wygrana w 5 finale Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie Robert Lambert zapewnił sobie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Srebrny krążek zawisł na szyi Leona Madsena, który do ostatn(...)
32
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Nicki Pe(...)
0
Żużel powoli zaczyna budzić się po nieoczekiwanym przestoju spowodowanym pandemią koronawirusa. Już niebawem obok polskiej PGE Ekstraligi wystartują pierwsze w tym sezonie międzyna(...)
0
Wszystkie tegoroczne finały TAURON Speedway Euro Championship odbędą się wyjątkowo w Polsce. Do tej pory żadnemu z zawodników, startujących w białych i czerwonych barwach nie udało(...)
110
4 lata temu
Przed nami absolutnie wyjątkowy cykl TAURON SEC 2020. Okoliczności zmusiły organizatorów do podjęcia trudnych i jednocześnie odważnych decyzji. Na szczęście na liście startowej – c(...)
1
Dwukrotny Indywidualny Mistrz Europy, Emil Sayfutdinov otrzymał "dziką kartę" na drugą rundę TAURON Speedway Euro Championship 2020, która odbędzie się 8 lipca w Bydgoszczy. (...)
1
One spor jako organizator cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy przedstawił listy startowe na wszystkie rundy Tauron SEC, które prezentujemy poniżej.(...)
1
Bydgoszcz to miasto, które w ostatnich latach przeżywa prawdziwy żużlowy renesans. Fani z grodu nad Brdą mają nadzieję, że jedna ze stolic województwa kujawsko-pomorskiego może naw(...)
1
Tegoroczny sezon żużlowy będzie wyjątkowy pod wieloma względami. Wszelkie plany zostały zweryfikowane przed pandemię koronawirusa, który zaatakował zimą. Nie inaczej jest również w(...)
1
Z okazji zbliżających się Indywidualnych Mistrzostw Europy, promotor zmagań, One Sport, przygotował dla kibiców grę, dzięki której każdy może wziąć udział w zmaganiach TAURON Speed(...)
0
Planowana na 20 czerwca w Vojens inauguracyjna runda TAURON Speedway Euro Championship, została odwołana z powodu pandemii koronowirusa COVID-19. (...)
0
Pierwszy raz w historii, Łódź będzie gospodarzem rundy TAURON Speedway Euro Championship. Na niedawno wybudowanym obiekcie, najlepsi żużlowcy Europy zmierzą się 4 lipca.(...)
405
W finałowej rundzie cyklu TAURON Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie kibice oglądali Juricę Pavlica, który zastąpił kontuzjowanego Nickiego Pedersena. Chorw(...)
0
Mikkel Michelsen zwyciężył w ostatniej rundzie TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zawody na drugim miejscu ukończył Leon Mad(...)