Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TAURON SEC - Wiadomości
4
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś s(...)
0
Promotor cyklu TAURON Speedway Euro Championship One Sport, wraz z FIM Europe poinformowali, że Wielki Finał przyszłorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy odbędzie się na Stadi(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł zwycięstwo w czwartym , a za razem ostatnim finale Tauron Speedway European Championship rozgrywanym w czeskich Pardubicach. Zawody zostały zakończone po r(...)
0
Na torze przy ulicy Sportowej w Bydgoszczy w sobotni wieczór rozegrano 3 finał z cyklu Tauron SEC. W zawodach zwyciężył Duńczyk, Leon Madsen, który w biegu finałowym wyprzedził swo(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen, zaś trzeci uplasował się (...)
4
Trzecia runda TAURON SEC zbliża się wielkimi krokami. Po dwuletniej przerwie cykl powraca do Bydgoszczy. (...)
0
Po rozegraniu dwóch finałów cyklu Tauron SEC na czele klasyfikacji generalnej nastąpiła zmiana. Mikkel Michelsen wskoczył na fotel lidera w miejsce Leona Madsena, który w niemiecki(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Andrzej Lebiediew(...)
0
Czas na drugą rundę Tauron SEC 2023. Rywalizacja przenosi się do Gustrow, gdzie po raz ósmy odbędzie się runda Indywidualnych Mistrzostw Europy. (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 runda Tauron SEC - Częstochowa. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Szymon Woźniak.(...)
0
Dominik Kubera nie wystartuje w jutrzejszej inauguracyjnej rundzie TAURON SEC 2023. W miejsce Polaka na torze w Częstochowie wystąpi Fin, Timo Lahti.(...)
0
ław Hampel, Dominik Kubera, Wiktor Przyjemski – tak prezentuje się skład Reprezentacji Polski na European Team Speedway Championship Final A. Zawody z udziałem Polaków zaplanowano (...)
193
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 finał Tauron SEC - Gustrow. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Dan Bewley.(...)
104
Zawodnicy walczący o tytuł najlepszego w Europie poznali numery startowe, z którymi wystartują 6 sierpnia w niemieckim Gustrow. Zwycięzca z Rybnika Leon Madsen wystartuje z „16”.(...)
0
Kibice Dominika Kubery będą mieli okazję dopingować go podczas startu w 1 finale cyklu Tauron SEC.(...)
0
Już 2 lipca na Stadionie Miejskim w Rybniku rozpocznie się rywalizacja o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy na żużlu. Na Gliwickiej 72 zawodnicy będą chcieli jak najlepiej rozpocz(...)
105
Kacper Woryna otrzymał dziką kartę na pierwszy finał Tauron SEC, który 2 lipca rozegrany zostanie na jego macierzystym torze w Rybniku.(...)
0
Za nami wyjątkowy cykl Tauron SEC 2020. Rozgrywki dostarczyły nam wielu sportowych emocji i kilku smaczków, o których warto wspomnieć już po ich zakończeniu. Miłośnicy ciekawostek (...)
103
Wygrana w 5 finale Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie Robert Lambert zapewnił sobie tytuł najlepszego żużlowca Europy. Srebrny krążek zawisł na szyi Leona Madsena, który do ostatn(...)
32
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Nicki Pe(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com