Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Lejonen Gislaved
Wczoraj o 19:00
LIVE
Ipswich Witches
vs
Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
Jutro o 19:00
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszłym sezonie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TEXOM STAL RZESZOW - Wiadomości
107
Klub Stal Rzeszów przedłużył umowę sponsorską z firmą Texom. Tym samym w 2.Lidze żużlowej ekipa rzeszowskich Żurawi ponownie będzie nosić nazwę Texom Stal Rzeszów(...)
683
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
157
Szokującą informację przekazały wczoraj władze TEXOM Stali Rzeszów. Klub rozwiązał umowę ze swoim trenerem! (...)
104
Już w sobotę dojdzie do pojedynku pomiędzy liderem 2 Ligi żużlowej OK Bedmet Kolejarz Opole a Texom Stalą Rzeszów. Kolejarz chce zaklepać sobie pierwsze miejsce w ligowej tabeli, S(...)
0
W ostatnim ligowym ściganiu przy Hetmańskiej 69 w rewanżowym starciu Texom Stal podejmowała drużynę Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. Mecz rozstrzygnął ostatni bieg, ale nie to (...)
1
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ciekawy mecz czeka nas 17.07 o godzinie 13.00. Największe rozczarowanie 2 Ligi żużlowej, czyli Texom Stal Rzeszów, chce udanie pożegnań się ze swoimi kibicami, a Kolejarz Rawicz ch(...)
461
Dziwny był to mecz. Zwycięstwo Stali 51-38 wydaje się na papierze pewne, ale długo gospodarze musieli gonić wynik by ostatecznie stracić bonus... w ostatnim biegu. (...)
2
Kevin Woelbert po meczu derbowym z Unią Tarnów potwierdził, że nadal będzie zawodnikiem Żurawi w sezonie 2023.(...)
0
Dopiero co pisaliśmy poważnym wypadku Dawida Rempały, a z Rzeszowa dotarły do nas informacje o kolejnym poważnym wypadku juniora w tym tygodniu.(...)
102
Texom Stal Rzeszów i Unia Tarnów zmierzą się już w najbliższą sobotę na stadionie przy Hetmańskiej 69 w 76 Derbach Południa. W pierwszym meczu na torze w Mościcach lepsze okazały s(...)
0
Texom Stal Rzeszów przed sezonem była jednym z głównych faworytów do awansu do eWinner 1 Ligi Żużlowej. Dziś te szanse, są już czysto iluzoryczne.(...)
104
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Już w niedzielę w stolicy wielkopolski, czyli w Poznaniu w ramach 2 ligi żużlowej miejscowy SpecHouse PSŻ podejmie Texom Stal Rzeszów. Początek meczu zaplanowano na godz. 17.00(...)
0
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Texom Stal Rzeszów w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Stadion Miejski w Rzeszowie będzie ostatnim przystankiem na drodze po tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
297
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 52:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
380
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Budmax-Stal Polonia Piła w stosunku 40:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Janusz Stachyra: Trzeba było gonić bieg za biegiem, aby zaliczyć mecz. Nikt nam zwycięstwa z Kolejarzem nie podarował.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com