Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TEXOM STAL RZESZOW - Wiadomości
0
Rzeszowianie jako pierwszy zespół w Polsce wyjechali po zimowej przerwie na tor. Niemal wiosenna pogoda pozwoliła żużlowcom przejechać pierwsze treningowe kółka.(...)
0
Trzeci rok z rzędu firma budowlana Texom pełnić będzie rolę sponsora tytularnego rzeszowskiej Stali.(...)
3
Mateusz Świdnicki w przyszłym roku będzie reprezentował barwy nowego klubu. Zawodnik jednak zostaje na Podkarpaciu, a konkretnie w stolicy regionu Rzeszowie.(...)
104
Stało się to o czym spekulowano od dłuższego czasu. Nicki Pedersen po 10 latach wraca do Rzeszowa i będzie bronił barw Texom Stali Rzeszów.(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze w rewanżu meczu finałowego 2.Ligi żużlowej z Ultrapur Start Gniezno w stosunku 57:32 i zapewnił sobie awans do 1.Ligi żużlowej. Pre(...)
3
W pierwszym spotkaniu finałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Ultrapur Start Gniezno w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
11
W rewanżu meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
W pierwszym meczu półfinałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
31
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 46:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Enea Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fin Antti Vuolas oraz Wiktor Rafalski trafili przed końcem rundy zasadniczej 2.Ligi żużlowej do Texom Stali Rzeszów.(...)
2
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Ultrapur Start Gniezno w stosunku 46:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wczoraj na torze w Rzeszowie odbył się egzamin na licencję żużlową w klasie 500 cc jak i 250cc.(...)
0
Texom Stal Rzeszów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
22
OK Bedmet Kolejarz Opole zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Texom Stal Rzeszów w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe GTM Start Gniezno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W zespole Texom Stal Rzeszów doszło do dużych przetasowań personalnych. Jako, że mamy maj i sezon żużlowy w trakcie aż trzy zmiany w składzie rzeszowskiego klubu to na prawdę spora(...)
0
11 miesięcy temu
Jeszcze w piątkowy wieczór zapadła decyzja o odwołaniu meczu 5 rundy 2.ligi żużlowej pomiędzy GTM Start Gniezno a Texom Stal Rzeszów.(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 62:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com