Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
TEXOM STAL RZESZOW - Wiadomości
0
Po niezwykle zaciętym meczu do ostatniego biegu OrzechowskaOsada PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 45:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Texom Stal Rzeszów w stosunku 21:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Energa Wybrzeże Gdańsk w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 4 rundy Metalkas 2. Ekstraligi Arged Malesa Ostrów Wlkp. dzięki podwójnej wygranej w ostatnim biegu pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w(...)
1
W zaległym meczu 2 rundy Metalkas 2. Ekstraligi Innpro ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W meczu 3 rundy Metalkas 2. Ekstraligi Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe Texom Stal Rzeszów w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W dniach od 5 do 8 kwietnia, Rzeszów będzie gospodarzem wystawy z okazji 100-lecia Sportu Żużlowego. Miejscem wydarzenia będzie Stadion Miejski „Stal” w Rzeszowie przy ul. Hetmańsk(...)
0
4 miesiące temu
Rzeszowianie jako pierwszy zespół w Polsce wyjechali po zimowej przerwie na tor. Niemal wiosenna pogoda pozwoliła żużlowcom przejechać pierwsze treningowe kółka.(...)
0
Trzeci rok z rzędu firma budowlana Texom pełnić będzie rolę sponsora tytularnego rzeszowskiej Stali.(...)
3
Mateusz Świdnicki w przyszłym roku będzie reprezentował barwy nowego klubu. Zawodnik jednak zostaje na Podkarpaciu, a konkretnie w stolicy regionu Rzeszowie.(...)
104
Stało się to o czym spekulowano od dłuższego czasu. Nicki Pedersen po 10 latach wraca do Rzeszowa i będzie bronił barw Texom Stali Rzeszów.(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze w rewanżu meczu finałowego 2.Ligi żużlowej z Ultrapur Start Gniezno w stosunku 57:32 i zapewnił sobie awans do 1.Ligi żużlowej. Pre(...)
3
W pierwszym spotkaniu finałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Ultrapur Start Gniezno w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
11
W rewanżu meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
W pierwszym meczu półfinałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
31
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 46:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Enea Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fin Antti Vuolas oraz Wiktor Rafalski trafili przed końcem rundy zasadniczej 2.Ligi żużlowej do Texom Stali Rzeszów.(...)
2
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com