Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XXXV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak oraz Artem Laguta(...)
TURNIEJ - Wiadomości
104
Dziś o godzinie 18.00 na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Polski. (...)
0
Dziś w Gorzowie Wielkopolskim został rozegrany turniej z okazji 15-lecia startów Krzysztofa Kasprzaka. Na stadionie im. Edwarda Jancarza lepsi okazała się gorzowska drużyna, która (...)
0
W najbliższy piątek na stadionie im. Edwarda Jancarza rozegrane zostaną zawody z okazji 15-lecia startów kapitana żółto-niebieskich - Krzysztofa Kasprzaka. Poznaliśmy już zawodnikó(...)
0
28 marca w Toruniu zostanie zainaugurowany pierwszy z trzech turniejów o Nieoficjalne Mistrzostwo Świata Par. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki zespołów, które (...)
0
To już pewne: zmieniła się data tradycyjnego Turnieju Pamięci Łukasza Romanka ? miał być w tym roku rozegrany 24 maja, ale został przełożony na 7 czerwca. Powód ? 25 maja rybniczan(...)
0
Krystian Pieszczek i Marcel Szymko wezmę udział w corocznym turnieju wielkanocnym rozgrywanym w niemieckim Neuenknick. (...)
0
Już o godzinie 17:30 w Częstochowie rozpocznie się Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Częstochowy. Na zawody zaproszono wiele gwiazd m.in. Nicki Pedersena, Grega Hancocka, (...)
0
Wczoraj na torze w Częstochowie odbył się 2 dzień Turnieju indywidualnego juniorów. Wygrał Zawody ponownie junior Stelmetu Falubazu Zielona Góra - Adam Strzelec. Zachęcamy do obejr(...)
0
Wczoraj na torze w Częstochowie odbył się 1 dzień Turnieju indywidualnego juniorów. Wygrał Zawody junior Stelmetu Falubazu Zielona Góra - Adam Strzelec. Zachęcamy do obejrzenia fot(...)
0
5 maja o godzinie 18:00 na torze w Rybniku odbędzie się już VI Międzynarodowy Turniej Pamięci Łukasza Romanka. Udział w zawodach potwierdzili tacy zawodnicy jak Tomasz Gollob, Jaro(...)
0
13 lat temu
Jak co roku Stowarzyszenie Kibiców i Sympatyków Rybnickiego Żużla ?ROW Rybnik? organizuje ogólnopolski turniej piłki halowej. Zawody te, za każdym razem, cieszą się dużym zainteres(...)
0
W rozegranym dzisiaj Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza zwyciężyła para Daniel Jeleniewski - Tomasz Chrzanowski. Zawody kończące tradycyjnie od kilku lat sezon żużlowy (...)
0
Już w najbliższy czwartek 16 czerwca na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Półfinał Srebrnego Kasku. Najlepsza ósemka będzie awansować do finału...(...)