VACLAV MILIK - Wiadomości
0
W ostatnim czasie wielu zawodników podpisało tzw. ?listy intencyjne na starty w różnych polskich klubach. Ostatnie wydarzenia nakzują jednak zastanowić się czy słowa i deklaracje z(...)
0
Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja jakoby młody Czech, Vaclav Milik zdecydował związać się kontraktem z wrocławskim Betardem Spartą. Według samego zawodnika prawda je(...)
1
Jak informuje Gazeta Wrocławska, Czech Vaclav Milik będzie w przyszłym sezonie startował w barwach wrocławskiego klubu.(...)
0
W poniedziałek w Rybniku przedstawiono trzech nowych zawodników ŻKS ROW-u. Do rybnickiej drużyny dołączyli Troy Batchelor, Sebastian Ułamek i Damian Baliński.(...)
0
W jedynym środowym pojedynku Elite League "Piraci" pokonali na własnym torze ekipię z Brimibgham 60:32.(...)
0
"Pszczoły" w piątkowym spotkaniu Elite League pokonały na własnym obiekcie "Piratów" 47:43.(...)
0
12 lat temu
Czeski 20-latek, Vaclav Milik podpisał kontrakt na starty w drugoligowym ŻKS ROW Rybnik. Ciekawostką jest to, iż Milik junior zdecydował się na ten ruch w dniu swoich urodzin. (...)
0
Zwycięstwem Josefa Franca zakończył się wtorkowy turniej Marketa Open, rozegrany na torze w Pradze. Na podium stanęli także Vaclav Milik oraz zawodnik naszego portalu Andriej Kudri(...)
0
Vaclav Milik zwyciężył w pierwszej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Czech Juniorów, która została rozegrana w piątek w Slanym. Skład podium uzupełnili Roman Cejka oraz Eduard Krcm(...)
0
Czech Vaclav Milik i Szwed Olivier Berntzon podpisali kontrakty na start w nadchodzącym sezonie, w barwach Speedway Wandy Kraków. Milik jak i Berntzon to 19-latkowie, którzy będą s(...)