Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Jakub Miśkowiak: W fazie finałowej trzeba dać z siebie wszystko
 11.08.2022 8:39
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie uległa drużynie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Dzięki zwycięstwu za trzy punkty częstochowianie utrzymali drugą pozycję w PGE Ekstralidze.

Jakub Miśkowiak nie ukrywał po zawodach, że jest zadowolony ze swojego występu - Jestem zadowolony ze swojego występu, były to udane zawody. Trzeba się cieszyć przede wszystkim z wyniku, bo udało nam się wygrać. Zdarzyła mi się jedna wpadka, bo dowiozłem do mety zero, nie potrzebnie zmieniałem motocykl na ten bieg. Jako drużyna bardzo fajnie się zaprezentowaliśmy, fajnie że udało nam się wygrać za trzy punkty i utrzymać drugie miejsce w PGE Ekstralidze.

 

Młody zawodnik  zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa, przyznał, że faza finałowa rządzi się swoimi prawami, a celem klubu jest awans do finału -  W fazie play-off wszystko zaczyna się od nowa, w fazie finałowej trzeba dać z siebie wszystko i zaprezentować się jeszcze lepiej. Teraz najważniejsze jest to, żeby wygrywać mecze i awansować do kolejnych  rund fazu play-off, żeby najpierw awansować do półfinał, a później do finału PGFE Ekstraligi. W drużynie z Częstochowy startuje już kilka lat, czuje się tutaj dobrze.

Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2023 Zuzelend.com