Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Kacper Woryna:Tam gdzie mnie wyślą tam pojadę
 09.08.2022 13:03
Fogo Unia Leszno w piątkowe popołudnie uległa na własnym obiekcie drużynie zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa. Goście zdecydowanie lepiej odczytali warunki torowe, a na przeszkodzie nie stanął im deszcz, który spadł po dwunastej gonitwie dnia.

Kacper Woryna w pierwszym z biegów nominowanych do mety dojechał bez gogli, zawodnik przyznał, że w goglach czy bez nich i tak mało widział - Oczy to pikuś, jakoś jazdy była zdecydowanie ważniejsza, ale z tym już było gorzej. Ryzyko jazdy bez gogli było zerowo, bo i tak nic nie widziałem.

 

Zawodnik na torze wywalczył dziesięć punktów, chociaż początek zawodów nie zapowiadał, że Woryna zakończy spotkanie dwucyfrowym dorobkiem punktowym - Czuję, że to były dobre zawody w moim wykonaniu. Pierwszy bieg mógł być nieco lepszy, w drugim biegu popełniłem błąd, a później wszystko wróciło na swoje tory. Po dziewiątym wyścigu zaczęliśmy łapać o co chodzi na torze i dopasowaliśmy się lepiej niż gospodarze. Tak naprawdę bez różnicy z kim pojedziemy w fazie play-off, nie śledzę tego. Tam gdzie mnie wyślą tam pojadę.

Dominika Bajer (za: inf. własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com