Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Eltrox Włókniarz Częstochowa jako pierwszy klub oficjalnie zaprezentował skład w jakim przystąpi do rozgrywek PGE Ekstraligi. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZIELONA GORA - wyszukaj wiadomości
89
Bardzo ważny i jednocześnie trudny sezon czeka Damiana Pawliczaka. Zawodnik wkracza w wiek seniorski a to oznacza większą konkurencje o miejsce w składzie ekstraligowego Falubazu Z(...)
0
Falubaz Zielona Góra niejednokrotnie zaskakiwał swoich kibiców swoim nieszablonowym podejściem do tematu. (...)
0
W czasie zimowej przerwy drużyny szlifują swoja formę aby w trakcie sezonu być optymalnie przygotowanym do ligowej rywalizacji. Pierwszym takim sprawdzianem jak przepracowana zosta(...)
112
Poznaliśmy już terminarz startów Ekstraligi na przyszły rok. Menagerowie zaczęli skrupulatnie oceniać swoje szanse i kalendarz startów. Jednym z nich jest Piotr Żyto, opiekun żużlo(...)
157
Podczas dzisiejszej konferencji RM Solar Falubazu Zielona Góra poznaliśmy niemal całą kadrę zielonogórskiego klubu.(...)
209
Michael Jepsen Jensen, Antonio Lindbaeck i Jonas Jeppesen nie będą już reprezentować barw RM Solar Falubaz Zielona Góra.(...)
135
Vartin Vaculik w dniu dzisiejszym wystosował na portalu społecznościowym wielkie podziękowania w kierunku zielonogórskiego RM Solar Falubaz, w którym spędził ostatnie dwa sezony.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra 50:40 i sięgnęła po brązowy medal PGE Ekstraligi 2020. Drużyna trenera Dariusza Śledzia była w dwumecz(...)
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra w pierwszym meczu o 3. miejsce w PGE Ekstralidze pokonał na własnym torze Betard Spartę Wrocław w stosunku 37:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
445
Już jutro odbędą się rewanżowe mecze półfinałowe PGE Ekstraligi. Pierwotnie to dziś mieliśmy cieszyć się żużlowymi emocjami, jednak silne opady deszczu zniweczyły te plany. Na szcz(...)
324
Nie dojdą do skutku zaplanowane na najbliższa niedzielę mecze rewanżowe rundy półfinałowe PGE Ekstraligi. Zawody przełożone zostały na poniedziałek.(...)
204
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie zmierzy się w rewanżowym spotkaniu półfinałowym z RM Solar Falubazem Zielona Góra. Leszczynianie w pierwszym spotkaniu przy Wrocławskie odn(...)
305
RM Solar Falubaz Zielona Góra w pierwszym spotkaniu półfinałowym przed własną publicznością podejmował drużynę Fogo Unii Leszno. Spotkanie zakończyło się dwupunktowym zwycięstwem d(...)
108
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Juniorzy RM Solar Falubaz Zielona Góra sięgnęli w Rybniku po tytuł Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Bocar Włókniarz Częstochowa, zaś t(...)
441
Przed nami faza finałowa rozgrywek PGE Ekstraligi. W walce o złoty medal pozostały cztery zespoły: Fogo Unia Leszno, Moje Bermudy Stal Gorzów, Betard Sparta Wrocław i RM Solar Falu(...)
109
Pechowo dla Martina Vaculika zakończył się wczorajszy mecz między Motorem Lublin a RM SOLAR Falubazem Zielona Góra. Słowak zaliczył upadek w 9. biegu i z powodu podejrzenia złamani(...)
1
We wczorajszym meczu Falubaz przegrał z Motorem Lublin 52:38. Mimo to zielonogórzanie zapewnili sobie awans do play – off. Po meczu przedstawiciele lubuskiej drużyny zabrali głos.(...)
104
Motor Lublin pokonał na własnym torze RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 52:38. W dwumeczu padł remis i żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego. Zielonogórzanie mogą si(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com