Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ZIELONA GORA - wyszukaj wiadomości
211
W sezonach 2010 i 2011 Greg Hancock był liderem zielonogórskiej drużyny. Zdobył z nią złoty i srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. W przyszłym roku w Falubazie startować bę(...)
445
Amerykanin Luke Becker to nowy zawodnik w kadrze Falubazu Zielona Góra. Z pochodzącym z Kalifornii żużlowcem rozmawialiśmy o jego przenosinach do naszego klubu, zblizajacej się zim(...)
145
Rasmus Jensen, Przemysław Pawlicki oraz Luke Becker zostali nowymi nabytkami Falubazu Zielona Góra.(...)
689
Najskuteczniejszy polski senior Ewinner 1. ligi w sezonie 2022 już w sierpniu poinformował o pozostaniu w Zielonej Górze. (...)
103
W Zielonej górze po braku awansu do PGE Ekstraligi trwa wielka przebudowa zarówno jeśli chodzi o skład na przyszły sezon, jak i o struktury klubu. Władze Stelmet Falubazu Zielona G(...)
337
Trwa remont generalny stadionu w Zielonej Górze. Po pracach związanych z budową odwodnienia liniowego, przyszedł czas na wymianę masztów oświetleniowych.(...)
117
Przyszłość Jana Kvecha długo nie była znana. Media łączyły już czeskiego zawodnika z klubami z PGE Ekstraligi oraz Ewinner 1. ligi. Sam zawodnik przyznawał, że otrzymał kilka propo(...)
101
Były zawodnik ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, Przemysław Pawlicki przed kamerami EkstraligaTV podsumował sezon, opowiedział o wspomnieniach związanych z Grudziądzem i podziękował kibicom (...)
115
Bez zmian w sztabie szkoleniowym(...)
525
Kiedy zaczynał, niektórych fanów żużla nie było jeszcze na świecie. Po 31 latach powiedział „pas”. Piotr Protasiewicz zakończył żużlową karierę. – To był piękny rozdział w moim życ(...)
265
Za Rohanem Tungate całkiem udany sezon na polskich torach. W Ewinner 1. lidze żużlowej Australijczyk wykręcił siódmą średnią w lidze, która ostatecznie wyniosła 1,904. (...)
101
Po pięciu latach startów, Przemysław Pawlicki zmienia klub w Polsce. Żużlowiec, który startował w ZOOLESZCZ GKM-ie, teraz występować będzie na zapleczu PGE Ekstraligi w STELMET FAL(...)
797
“Mamy tu w Zielonej Górze jedno zadanie do zrealizowania” - powiedział po finałowym meczu przy W69 Piotr Protasiewicz, który od kilkunastu dni oficjalnie pełni rolę dyrektora sport(...)
107
2 miesiące temu
ZKŻ SSA informuje, że z dniem 30 września 2022 roku rezygnację z pełnionych funkcji złożyli Przewodniczący Rady Nadzorczej Stanisław Bieńkowski oraz członek zarządu spółki Monika Z(...)
0
Ambitne plany. Budowa składu. Ogromne nadzieje. 20 meczów. 1800 punktów do podziału w trakcie ich trwania. I tylko jeden z nich w decydującym momencie zdecydował o tym, że całą kam(...)
558
Nie tylko Piotr Protasiewicz, wraz z końcem sezonu zakończył karierę. Na ten sam krok zdecydował się Nile Tufft.(...)
369
Pomimo braku awansu do PGE Ekstraligi, nie zmieniają się plany inwestycyjne miasta Zielona Góra związane ze stadionem żużlowym przy W69. Jak informuje klub, od kilku tygodni, poza (...)
170
Max Fricke na skutek upadku w jakim uczestniczył podczas rewanżu meczu finałowego doznał złamania motku, pęknięcia łopatki, stłuczenia płuca, wstrząsu mózgu a także skręcenia ramie(...)
388
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Najskuteczniejszy zawodnik Ewinner 1. ligi żużlowej Max Fricke wystąpi w jutrzejszym finale pomiędzy Stelmet Falubazem Zielona Góra a Cellfast Wilkami Krosno. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com