ZIELONA GORA - wyszukaj wiadomości
488
Dziś na oficjalnej stronie klubowej Falubazu Zielona Góra pojawiła się informacja, iż w przyszłym sezonie Adam Skórnicki nie będzie pełnić funkcji trenera. (...)
102
W najbliższych dniach poznamy rozstrzygnięcia turnieju o Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.(...)
54
Przedsezonowym celem seniorskiej drużyny była walka o mistrzostwo w DMP. Finalnie zespół Stelmet Falubazu Zielonej Góry zakończył ligowe rozgrywki na czwartym miejscu – bez medalu(...)
60
Juniorzy Francepol Falubaz Zielona Góra okazali się najlepsi w finale Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów rozgrywanym na torze w Grudziądzu i sięgnęli po złoty medal tych rozgry(...)
114
Nie była pewna przyszłość Adama Skórnickiego we Falubazie. Tymczasem zmiana doszła na innym stanowisku. Na stronie klubowej czytamy:(...)
26
Podczas niedzielnej rywalizacji o tytuł IMŚ na długim torze Martin Smoliński doznał kontuzji obojczyka. Dziś zawodnik przejdzie operację zespolenia złamanych kości.(...)
13
Chyba wszystko jasne.(...)
28
Stelmet Falubaz Zielona Góra kończy ligowy sezon na czwartym miejscu, przegrywając dwumecz z forBet Włókniarzem Częstochową w stosunku 78:101. Czy wynik jest adekwatny do możliwośc(...)
0
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze forBET Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:44. Brązowe medale jadą jednak do Częstochowy. Prezentujemy Państwu wynik tego spot(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór rozegrane zostaną dwa ostatnie spotkanie PGE Ekstraligi. O godzinie 16.00 Stelemet Falubaz Zielona Góra powalczy z forBET Włókniarzem Częstochowa (...)
254
forBET Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu o brązowy medal pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra aż 57:33 i jest o krok od wywalczenia brązowych krążków. Lid(...)
41
forBET Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
10
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała w półfinale zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie w finale zmierzą się z zespołem Betard Sparty Wrocław, natomiast częstochowianie o (...)
258
W półfinałach Stelmet Falubaz musiał radzić sobie bez kontuzjowanego Nickiego Pedersena. Jego miejsce w składzie zajął Martin Smoliński. W dwumeczu Niemiec zdobył łącznie 5 punktów(...)
391
Betard Sparta Wrocław i Fogo Unia Leszno zmierzą się w finałowym starciu o złote medale Drużynowych Mistrzostw Polski. Leszczynianie pewnie zwyciężyli w dwóch spotkaniach półfinało(...)
239
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie dojdzie do dwóch spotkań półfinałowych PGE Ekstraligi. O godzinie 16.30 na torze stadionu im. Alfreda Smoczyka zmierzą się zespoły Fogo Unii Leszno i forBET(...)
33
Zwycięstwem Stelmet Falubazu zakończył się pierwszy pojedynek półfinałowy z Betard Spartą Wrocław w stosunku 48:42. Do dorobku drużyny cztery "oczka" dorzucił Martin Smolinski, któ(...)
72
Podopieczni Adama Skórnickiego po bardzo wyrównanym i emocjonującym spotkaniu poradzili sobie z wrocławskim zespołem, zwyciężając półfinał PGE Ekstraligi w stosunku 48:42.(...)
280
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)