Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 19:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
POLONIA BYDGOSZCZ - Wiadomości
0
Na konferencji prasowej, która dzisiejszego dnia odbyła się w siedzibie klubu przy Sportowej 2 w Bydgoszczy dokonano prezentacji nowej nazwy zespołu. Przez dwa lata będzie funkcj(...)
0
Speedwayevents.pl zaprasza wszystkich fanów żużla na trzecią w historii edycję Super Meczu. W sobotę, 28 marca 2020 r. o godzinie 18.00 Polonia Bydgoszcz zmierzy się na stadionie i(...)
62
Wspaniała promocja żużla w Bydgoszczy.(...)
172
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz powiększa swoje grono zawodników. Dziś poinformowano o kolejnym żużlowcu, który zasili szeregi bydgoskiego klubu. W roli gościa, z Gryfem na plastronie (...)
104
Kibice chcą wrócić do Polonii(...)
109
Kanclerz szykuje sportową "bombę" dla kibiców(...)
488
Dzisiejszego dnia ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz rozpoczęła przedsezonowe przygotowania. Zgrupowanie będzie trwało 3 dni w Uzdrowisku Wieniec - Zdrój. Na początku zorganizowano konfe(...)
0
Polonia Bydgoszcz pozsykała sponsora tytularnego. W nadchodzących rozgrywakch występować będzie pod nazwą ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz. Prezes tejże firmy, Zbigniew Leszczyński opow(...)
152
teraz czas na efekty.(...)
380
po kilku latach przerwy(...)
962
W 2017 roku, ówczesny prezes klubu Władysław Gollob zamieszczał za pośrednictwem programów zawodów artykuły, które w negatywny sposób opisywały działania poprzedniego właściciela P(...)
0
Następstwem przekazania pełni władzy w Polonii Bydgoszcz Jerzemu Kanclerzowi było wypowiedzenie umowy, na gospodarowanie obiektem przy Sportowej 2 przez miasto Bydgoszcz panu Włady(...)
130
Zgrupowanie, sparingi a także Kryterium Asów?(...)
100
Bezpieczeństwo jest ważne. W trosce o nie na stadion Polonii Bydgoszcz nie można było do tej pory wejść z kaskiem. Problem istnieje, ale Jerzy Kanclerz widzi rozwiązanie tej niedog(...)
0
Wraz ze startem Nice 1 ligi żużlowej wystartuje 2 liga żużlowa. Dawno nie było tak bardzo wyrównanej ligi na najniższym szczeblu żużla w Polsce. 2 liga żużlowa będzie się składać z(...)
2
Mamy najświeższe informacje z aktualnie trwającej konferencji bydgoskiego klubu żużlowego.(...)
79
Będzie konkurs ofert(...)
25
Trwa modernizacja stadionu przy Sportowej 2 w Bydgoszczy. I etap obejmujący rozbiórkę parku maszyn a także części trybuny naprzeciw Trybuny Głównej kosztował około 800 tysięcy złot(...)
0
Czwartek - 12:30(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com