Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Damian Adamczak: Nie mam nic do stracenia
 11.03.2013 16:40
Damian Adamczak opuścił w przerwie zimowej Orła Łódź i zasilił Lechma Start Gniezno. Młody zawodnik wierzy, że zdoła przebić się do składu beniaminka Enea Ekstraligi.

Sezon 2013 będzie dla żużlowca pierwszym w gronie seniorów. Nie będzie to dla niego zatem łatwa sytuacja, tym bardziej, że ubiegłoroczne rozgrywki były dla niego pierwszymi tak udanymi (10. miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników I ligi). - Będę dużo lepiej przygotowany sprzętowo, a to jest najważniejsze – zaznacza Adamczak. - W zeszłym roku miałem sporo jazdy, co pozwoliło mi nabrać doświadczenia i pokazać się z dobrej strony, bo inaczej pewnie teraz zostałaby mi jedynie II liga. Nie mam nic do stracenia, a wiele do zyskania. Wszystko okaże się na torze – dodaje.

 

Decyzja o podpisaniu przez Adamczaka kontraktu w ekstralidze zdziwiła wielu kibiców. Zdaniem wielu obserwatorów, bardziej odpowiednie byłoby dla niego jej zaplecze. – Rozmawiałem z kilkoma klubami I-ligowymi, ale żaden z nich nie złożył takiej oferty, abym mógł się odpowiednio przygotować i mieć sprzęt z najwyższej półki. Gniezno natomiast zaproponowało dobre warunki i teraz już wszystko zależy ode mnie - tłumaczy zawodnik.

Daria Kawczyńska (za: www.start.gniezno.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2024 Zuzelend.com