Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś są doskonale znane fanom Indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DAMIAN ADAMCZAK - Wiadomości
0
Polonia Bydgoszcz w przyszłym sezonie nadal będzie rywalizowała na drugoligowym froncie. Znamy już pierwszych zawodników, którzy będą ścigać się w sezonie 2019 w barwach bydgoskiej(...)
0
Drużyna Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na stadionie im. Floriana Kapały zespół Polonii Bydgoszcz, a spotkanie zakończyło się wynikiem 62:28. Najlepiej punktującym zawodniki(...)
1
Euro Finannce Polonia Piła zdecydowanie wygrała pojedynek ze swoją imienniczką z Bydgoszczy. Drużyna z Grodu Staszica pokonała gości różnicą czternastu punktów. Pogoda nie pozwolił(...)
104
Nie, tym razem nie na bokserskim ringu, choć i takie treningi w ramach przygotowań do sezonu serwują bydgoskim zawodnikom szkoleniowcy, ale... na stoku narciarskim. Wykorzystując z(...)
106
Polonia Bydgoszcz ostro zabrała się za budowę zespołu na kolejny sezon. Damian Adamczak i Marcin Jędrzejewski zdecydowali się pozostać w swoim macierzystym klubem i w przyszły(...)
1
Główna Komisja Sportu Żużlowego potwierdziła, iż Damian Adamczak został zawodnikiem Polonii Bydgoszcz. Adamczak przeszedł do bydgoskiego klubu z Orła Łódź na zasadzie wypożyczenia.(...)
1
To nie był dobry sezon dla Damiana Adamczaka. 14 punktów w 6 meczach nie jest szczytem umiejętności zawodnika, który w przeszłości był czołowym juniorem na zapleczu Ekstraligi. Zaw(...)
17
Orzeł Łódź powoli kompletuje kadrę na sezon 2016. W Łodzi w przyszłym roku ma powstać silna drużyna, której celem będzie awans do pierwszej czwórki Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Jed(...)
0
Damian Adamczak zwyciężył w rozgrywanym dzisiaj na torze w Gnieźnie Turnieju Indywidualnym, na drugim stopniu Bjarne Pedersen. Na najniższym stopniu podium uplasował się reprezenta(...)
0
Zawodnicy Łączyńscy Carbon Start Gniezno po porażce na własnym torze w pierwszym tegorocznym sparingu z SPAR Falubazem Zielona Góra mówili o minimalnej przyczepności toru, co spraw(...)
0
Ligowy sezon żużlowy 2015 w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Na łamach naszego portalu kontynuujemy prezentowanie poszczególnych drużyn startujących w polskich rozgrywkach. Osta(...)
0
Damian Adamczak opuścił w przerwie zimowej Orła Łódź i zasilił Lechma Start Gniezno. Młody zawodnik wierzy, że zdoła przebić się do składu beniaminka Enea Ekstraligi.(...)
0
Potwierdziły się nasze poniedziałkowe informacje dotyczące pozyskania zawodnika rezerwowego przez Lechmę Start Gniezno. Do ekipy z Grodu Lecha dołączył młody Damian Adamczak.(...)
0
Jak udało nam się dowiedzieć, zespół Lechmy Startu Gniezno nie zakończył jeszcze transferów na sezon 2013. Przypomnijmy, iż beniaminek ekstraligi został wzmocniony przez Mateja Zag(...)
0
Pechowo zakończył się dla wychowanka Polonii Bydgoszcz Damiana Adamczaka wczorajszy towarzyski mecz w Łodzi. Finalista IMŚJ zanotował upadek w czwartym biegu, po którym został prze(...)
0
W poniedziałek pojawiła się informacja o możliwości startu Damiana Adamczaka w barwach PGE Marmy Rzeszów w piątkowym spotkaniu w Bydgoszczy z tamtejszą Polonią. Wychowanek Polonii (...)
0
Wszyscy reprezentanci Polski awansowali ze swoich półfinałów do finałów IMŚJ. Polskę w siedmiu zawodach finałowych reprezentować będą Maciej Janowski, Patryk Dudek, Tobiasz Musiela(...)
0
Ekstraliga Żużlowa zweryfikowała wynik meczu PGE Marma Rzeszów - Unibax Toruń. Mecz w rywalizacji sportowej zakończył się zwycięstwem gospodarzy 48:42. Od wyniku miejscowych został(...)
0
W sobotę w chorwackim Gorican rozegrano jedną z trzech rund kwalifikacyjnych do indywidualnych mistrzostw świata juniorów. Awans do półfinałów uzyskali Polacy Bartosz Zmarzlik, któ(...)
0
Z bardzo dobrej strony w meczu w Gnieźnie pokazał się nowy nabytek Orła Łódź Damian Adamczak. Młodzieżowiec, który dotychczas reprezentował barwy Polonii Bydgoszcz wywalczył aż 10 (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com