Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Adrian Miedziński w szpitalu aż do poniedziałku
 14.06.2013 21:41
Adrian Miedziński, który w środę uległ poważnemu wypadkowi, musi pozostać w praskim szpitalu. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, że Miedziak przez kilka dni nie będzie mógł wsiąść na motor.

Chociaż sam zawodnik czuje się dobrze i jest tylko poobijany, musi pozostać w praskim szpitalu aż do poniedziałku. Czescy lekarze nie chcą ryzykować i zalecają dłuższy pobyt pod ich obserwacją. Ich zdaniem transport zawodnika do Torunia mógłby Polakowi bardzo zaszkodzić. Reprezentant Unibaxu do kraju ma wrócić dopiero w poniedziałek.

 

Na skutek decyzji lekarzy Adrian będzie musiał odpuścić sobotnią eliminację do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, oraz niedzielny pojedynek „Aniołów” w Rzeszowie. Absencja czołowego krajowego zawodnika w Unibaxie to wielkie osłabienie gości. Zważywszy, że nadal niezdolny jest do jazdy Darcy Ward. Nadal nie wiadomo w jakim składzie torunianie przeciwstawią się PGE Marmie. Sławomir Kryjom rozważa wariant z Edwardem Kennetem lub braćmi Pulczyńskimi. Za Australijczyka na pewno zostanie zastosowana z/z. 

Marcin Kowalik (za: informacja własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2022 Zuzelend.com